Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
17.06.2019

HR business partner

StarLightMedia/ Старлайтмедиа
Медиа / СМИ

  StarLightMedia - найбільший медіахолдинг у Східній Європі. Більше половини українського ТВ-продукту, який ви бачите на екрані, виробляємо саме ми.

  SLM - це не тільки телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, M1, M2, ОЦЕ, це ще й центри професійних експертиз, які супроводжують процес створення якісного контенту від розробки ідеї до адаптації формату під екран мобільного телефону.

  SLM - це більше 4 000 співробітників, десятки і сотні команд, які не просто знімають і показують шоу, кіно, чи повідомляють новини. Вони щодня розповідають історії, що хвилюють, розважають та надихають, у яких люди знаходять сили та відповіді, завдяки яким можуть відчути себе частиною більшого та спільного.

  І сьогодні Департамент управління персоналом StarLightMedia шукає HR business partner.

   

  Що ми плануємо вам доручити?

  • Участь у формуванні HR-стратегії, а також ключових політик, правил і процедур в управлінні персоналом;
  • Управління HR-проектами в своїх підрозділах;
  • Професійна оцінка управлінських рішень з точки зору HR, коригування цих рішень: надання HR-аналітики, висновки, гіпотези і пропозиції.
  • Співпраця з топ-менеджерами для ефективної взаємодії з підлеглими: спільна реалізація всіх проектів в галузі управління персоналом.
  •  Тісна співпраця з бізнесом та Директорами для підтримки ефективної взаємодії та співпраці, центрами експертиза (наприклад, рекрутинг, розвиток, компенсації і пільги) для реалізації максимально своєчасної і необхідної підтримки бізнес-підрозділів.
  • Виявлення та підтримка ініціатив з боку співробітників для підвищенні ефективності, розвитку компанії і культури.
  • Підтримка і супровід всіх організаційних змін.

   

  Ми готові запросити вас на співбесіду, якщо ви:

  • Маєте досвід роботи HRM / HRD не менше 5-ти років;
  •  Маєте  досвід роботи в масштабних проектах в області управління персоналом та організаційного розвитку;
  • Маєте досвід розробки та впровадження HR-процесів;
  • Маєте організаційно-управлінський досвід (бажано).

   

  Що ми пропонуємо нашим співробітникам:

  Ми відповідальна компанія, тому повністю дотримуємось КЗпП, стабільно та чесно виплачуємо заробітну плату, періодично переглядаємо її в бік збільшення, надаємо лікарняні та оплачувані відпустки.

  Ми завжди намагаємось зробити для наших співробітників трошки більше, ніж повинні. Тому додатково організували:

  • Піклування про здоров'я у вигляді цілодобового медичного обслуговування та медичного страхування;
  • Зручний графік роботи - так, ми працюємо з 10:00 до 19:00, але вимірюємо ефективність не відпрацьованими годинами, а виконаними завданнями. Ви можете працювати в зручному для вас режимі;
  • Працюючи у нас, можна отримати дууууже велику знижку на абонемент у спортзал чи туристичну путівку від наших партнерів - і не тільки.
  • Необмежені можливості для навчання.

  Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої команди, використайте цю можливість та відправляйте своє резюме!

  Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, тому не завжди можемо надати зворотній зв'язок так скоро, як ви очікуєте. Але при цьому ми поважаємо ваш час, і якщо протягом наступних 14 днів ми не зв'яжемося з вами, це означатиме, що ми ознайомилися з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день в компанії немає актуальних вакансій, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду.

  Ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми запропонуємо її вам для розгляду.