Вакансии StarLightMedia/ Старлайтмедиа

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://slm.ua
1-20 из 32 >

Киев | 05.08.2021

Бровары | 05.08.2021

Киев | 04.08.2021

Киев | 03.08.2021
1
2
>
Узнавайте о новых вакансиях StarLightMedia/ Старлайтмедиа
Получайте на e-mail свежие вакансии компании:
Рубрика
Регион
Уровень должности

Получать свежие вакансии

Медіагрупа StarLightMedia – беззаперечний лідер українського телевізійного ринку. Щодня більш ніж 4-тисячна команда працює над тим, щоб наші телеканали розповідали історії, що хвилюють, розважають і надихають, у яких люди знаходять сили та відповіді, завдяки яким відчувають себе частиною більшого та спільного.

Що таке родина StarLight?

Це 6 телеканалів – СТБ, ICTV, Новий канал, ОЦЕ, М1, М2

Це найбільші в Україні телевізійні компанії з виробництва ТВ-шоу, серіалів, комерційної реклами; компанії, що надають обладнання та створюють реквізит для наймасштабніших та найрейтинговіших українських та европейських проектів – від «Х-фактора» до Евробачення та Cirque du Solei.

Це тисячі годин якісного ТВ-контенту та боротьба за повагу до інтелектуальних прав. Це історії, що супроводжують людину на блакитному екрані чи в мобільному додатку. Родина StarLight – це 6,5 млн телеглядачів, які щодня дарують нам свою увагу.

Ти напевне чув про «Зважені й щасливі», «Нові лідери», «Київ вдень та вночі»? Про Вікна-новини і Факти? Щодня наші історії та сюжети вселяють у мільйони людей віру у власні сили, надихають ставати кращою версією себе і вдосконалювати суспільство. Хочеш бути причетним до такої благородної справи?

Наші проекти та ідеї відзначені десятками Телетріумфів та міжнародних професійних премій. Та не це визначає наш успіх, а повага до глядача та нашої команди, для якої ми створюємо атмосферу максимальної творчої свободи, довіри, партнерства та відповідальності.

Ми постійно прагнемо покращуватись, тому компанія StarLightMedia стала на шлях трансформації. Ми об`єднаємо найкращі компетенції і практики, щоб виробляти ще більше якісного унікального контенту. А зміни – це завжди додаткові можливості, тож не прогав і свою!