Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
25.09.2021

Секретар судового засідання відділу організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ

5 320 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Херсон

Кваліфікаційні вимоги

Освіта Вища освіта зі ступенем молодшого бакалавра або бакалавра, за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність».

Досвід роботи Без вимог.

Володіння державною мовою Володіння державною мовою підтверджується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою (витягом з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.

 

 

Посадові обов'язки

Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні апеляційного суду.

-Оформлює заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб, готує копії відповідних судових рішень.

-Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання).

-Веде журнал судового засідання, протокол судового засідання.

-Здійснює заходи щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому, копії постанови про закриття кримінальної справи відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України та Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України.

-За дорученням судді здійснює заходи щодо надання підсудним або засудженим підписки про невиїзд.

-Здійснює оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, але фактично не були присутніми в судовому засіданні під час розгляду справи.

-Здійснює оформлення та видає копії судових рішень учасникам судового процесу.

-Здійснює ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами справи.

-Оформлює матеріали судових справ і здійснює передачу справ до відділу організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ.

-Вносить до системи електронного документообігу суду інформацію щодо учасників процесу та руху судової справи.

-Виконує доручення суддів, керівника апарату суду, помічника судді, що стосуються організації розгляду судових справ.

-Вміти та володіти прийомами, правилами етики спілкування із людьми з особливими потребами.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, на період знаходження основного працівника у відпустці по догляду за дитиною, до досягнення нею 3-річного віку або до його фактичного виходу (орієнтовна дата виходу основного працівника – 11 лютого 2023 року).

У разі призначення на посаду особи, яка досягла 65-річного віку – на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5320 грн., надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції Постанови КМУ від 13 січня 2021 р. № 15), надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

 

Термін подачі заявок: 2021-09-30