loading

6 дней назад - 30.04.2021

Заступник начальника управління – начальник відділу комплексного аналізу управління податкового адміністрування підприємств невиробничої сфери у галузі оптової, роздрібної торгівлі та обігу пального

Нова державна служба України

7800

Адрес: Киев, 04119, М.КИЇВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Дегтярівська, буд. 11-Г
Контакт: Назаренко Катерина Олександрівна
Телефон: +38-(096)-180-4319

Кваліфікаційні вимоги

Освіта Вища освіта, не нижче ступеня магістра

Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років

Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою Не потребує

 

 

Посадові обов'язки

1. Забезпечення виконання завдань і функцій, визначених Положенням про Управління та Положенням про Відділ, доручень керівництва Міжрегіонального управління.

2. Організація, забезпечення контролю в межах компетенції за виконанням працівниками Відділу Конституції України, законів України, актів і доручень Президента України, актів Кабінету Міністрів України, рішень Колегії ДПС, Міжрегіонального управління, доручень керівництва Міжрегіонального управління (визначених наказами, розпорядженнями Міжрегіонального управління, протокольними дорученнями апаратних нарад керівного складу, планами роботи тощо), запитів і звернень народних депутатів України, запитів територіальних підрозділів ЦОВВ, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, громадян та платників податків.

3. Організація роботи підпорядкованого структурного підрозділу, проведення наряд з працівниками структурного підрозділу (в межах компетенції).

4. Надання обов’язкових до виконання доручень працівникам структурного підрозділу з питань, що належить до його функціональних повноважень структурного підрозділу.

5. Організація роботи, пов’язаної із замовленням марок акцизного податку, їх зберіганням, продажем, відбором зразків з метою проведення експертизи щодо автентичності, та здійснення контролю за наявністю цих марок на пляшках (упаковках) з алкогольними напоями і на пачках (упаковках) тютюнових виробів під час транспортування, зберігання і реалізації.

6. Здійснення заходів щодо запобігання та виявлення порушень вимог законодавства у сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального; проведення роботи, пов’язаної з боротьбою з незаконним виробництвом, переміщенням, обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та інших підакцизних товарів (продукції).

7. Організація контролю за виробництвом та обігом спирту, пального, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та забезпечення міжгалузевої координації у цій сфері.

8. Оцінка результатів роботи, ділових якостей працівників при виконанні покладених на Відділ завдань.

9. Безумовне дотримання Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби та вимог антикорупційного законодавства.

10. Участь у роботі Колегії ДПС та Міжрегіонального управління, заслуховуваннях, нарадах, що проводить керівництво ДПС та Міжрегіональне управління.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7 800,0 грн.,

надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року №889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами і доповненнями).

За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-05-11

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

  • Создайте свое резюме на rabota.ua
  • Получайте предложения от работодателей