Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
21.04.2021

Заступник керівника апарату

16 000 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

ступінь вищої освіти – не нижче магістра

досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1. Бере участь у здійсненні керівництва діяльністю апарату Національної комісії зі стандартів державної мови та забезпечення виконання завдань, покладених на апарат Національної комісії зі стандартів державної мови, відповідно до Положення про Національну комісію зі стандартів державної мови, Регламенту Національної комісії зі стандартів державної мови та Положення про апарат Національної комісії зі стандартів державної мови та розподілу обов’язків між заступниками керівника апарату Національної комісії зі стандартів державної мови.

2. Бере участь в організації роботи апарату Національної комісії зі стандартів державної мови з експертно-аналітичного, правового, інформаційно-довідкового, організаційного, фінансово-господарського, матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності Національної комісії зі стандартів державної мови і несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього завдань.

3. Бере участь у забезпеченні організаційної і технічної підготовки засідань Національної комісії зі стандартів державної мови, засідань Колегії й інших постійних або тимчасових консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, нарад у Голови Національної комісії зі стандартів державної мови.

4. У межах своєї компетенції бере участь у підготовці проєктів рішень Національної комісії зі стандартів державної мови та інших документів для розгляду Національною комісією зі стандартів державної мови, бере участь у забезпеченні ведення стенограми та протоколу засідань Національної комісії зі стандартів державної мови.

5. Бере участь в організації забезпечення членів Національної комісії зі стандартів державної мови матеріалами до засідань Національної комісії зі стандартів державної мови.

6. Бере участь у внесенні Національній комісії зі стандартів державної мови пропозицій щодо:

- граничної чисельності працівників апарату Національної комісії зі стандартів державної мови;

- структури апарату Національної комісії зі стандартів державної мови та визначення чисельності працівників структурних підрозділів апарату Національної комісії зі стандартів державної мови;

- положення про апарат Національної комісії зі стандартів державної мови, а також його самостійні структурні підрозділи;

- призначення на посаду і звільнення з посади в установленому законодавством порядку державних службовців та інших працівників апарату Національної комісії зі стандартів державної мови.

7. Бере участь в організації підвищення кваліфікації державних службовців апарату Національної комісії зі стандартів державної мови.

8. Бере участь в організації документообігу в Національній комісії зі стандартів державної мови.

9. Здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

 

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-04-26