Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
22.04.2021

Заступник начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері

6 700 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Чернигов

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - ступінь вищої освіти не нижче магістра

Досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою - не потребує

 

 

Посадові обов'язки

1. Своєчасно виконувати план роботи відділу, накази, рішення, розпорядження та доручення Держпраці України та начальника Управління, розпорядження та доручення начальника відділу.

2. Забезпечувати та координувати роботу відділу на піднаглядних суб’єктах та об’єктах по: виконанню покладених на відділ завдань щодо участі у реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці; нагляду та контролю за дотриманням чинного законодавства, правил, стандартів, норм, положень, інструкцій та інших нормативно-правових та нормативних актів з промислової безпеки, охорони праці та у сфері гігієни праці; контролю за дотриманням законодавства про працю, за проведенням атестації робочих місць за умовами праці.

3. Аналізувати та узагальнювати стан охорони праці та промислової безпеки, рівень травматизму та аварійності, узагальнювати матеріали (звіти, довідки, плани, заходи) про стан охорони праці та промислової безпеки у піднаглядових відділу суб’єктів господарювання та об’єктах, готувати на підставі цього відповідні довідки, інформації, узагальнені звіти, пропозиції та проекти планів роботи відділу на наступні періоди.

4. Організовувати, регулювати та контролювати своєчасний та якісний розгляд працівниками відділу звернень від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій, громадян з питань охорони праці та промислової безпеки.

5. Здійснювати контроль за веденням діловодства, збереженням документів, організовувати роботу з документами у відповідності з чинним законодавством.

6. Брати участь у розслідуванні нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню.

7. Вживати необхідних заходів щодо вдосконалення організації роботи відділу. З метою підвищення якості проведення планових та позапланових перевірок перевіряти роботу головних державних інспекторів.

8. Забезпечувати дотримання підпорядкованими працівниками відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та правил внутрішнього службового розпорядку.

9. У період відсутності начальника відділу (відпустка, тимчасова непрацездатність тощо) чи за його дорученням - тимчасово виконувати обов’язки начальника відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 6700,00 грн., а також:

надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (в редакції постанови КМУ від 13.01.2021 № 15 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15»

 

Термін подачі заявок: 2021-04-22