Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
20.04.2021

Секретар судового засідання

4 440 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Южноукраинск

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за спеціальністю “Правознавство” або “Правоохоронна діяльність”.

Без вимог щодо стажу роботи.

Вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

Досягнення результатів

1) Здатність до чіткого бачення результату діяльності;

2) Вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності.

Відповідальність

1) Усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків, з дотриманням строків та встановлених процедур;

2) Здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати.

3) Усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень , готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень.

Цифрова грамотність

1) Вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване програмне забезпечення для ефективного виконання свої посадових обов’язків;

2) Вміння використовувати сервіси інтернету для ефективного пошуку потрібної інформації; вміння перевіряти надійність джерел і достовірність даних інформації у цифровому середовищі;

3) Здатність працювати з документами в різних цифрових форматах; зберігати, накопичувати впорядковувати архівувати цифрові ресурси та дані різних типів;

4) Вміння використовувати електронні реєстри, системи електронного документообігу та інші електронні урядові системи для обміну інформацією, для електронного листування в рамках своїх посадових обов’язків; вміти користуватись кваліфікованим електронним підпсом (КЕП).

Стресостійкість

1)Уміння розуміти та управляти своїми емоціями;

2) Здатність до самоконтролю;

3) Здатність до конструктивного ставлення до зворотного зв’язку, зокрема критики;

4) Оптимізм.

Знання законодавства

1)Конституція України;

2)Закон України “Про державну службу”;

3)Закон України “Про запобігання корупції”;

?

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

? 1) Закон України “Про судоустрій і статус суддів”;

? 2) Закон України “Про захист персональних даних”;

? 3) Цивільний процесуальний кодекс України;

? 4) Кримінальний процесуальний кодекс України;

? 5)Кодекс адміністративного судочинства України;

? 6)Кодекс України про адміністративні правопорушення;

? 7) Інструкція про порядок роботи з технічними? засобами фіксування судового процесу (судового ? засідання) технічними засобами від 20.09. 2012? №108, із змінами внесеними наказом Державної судової адміністрації України від 10.07.2020 №296;

? 8) Інструкція про порядок роботи з технічними? засобами відеозапису ходу і результатів? процесуальних дій, проведених у режимі ? відеоконференції, під час судового засідання ? (кримінального провадження) від 15.11.2012 №155;

? 9) Інструкція з діловодства в місцевих та ? апеляційних судах України від 20.08.2019 №814, зі змінами.

 

Посадові обов'язки

1) Здійснення судових викликів та повідомлень учасників по справам, які знаходяться у провадженні судді відповідно до вимог процесуального законодавства та Інструкції з діловодства. Перевірка осіб, які викликані в судове засідання, з’ясування причини їх відсутності та повідомлення про це судді. Відмітка на повістках часу перебування у суді. Вручення особам, які беруть участь у судовому засіданні, пам’ятки про їхні права та обов’язки, передбачені КПК України (за відсутності судового розпорядника).

2) Формування судових справ і матеріалів, які перебувають у провадженні судді відповідно до вимог Інструкції з діловодства та передача їх до секретаріату суду після розгляду. Ведення журналів та протоколів судового засідання. Виготовлення копій технічних записів судового засідання та долучення їх до судових справ і матеріалів.

Оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду та передача їх на зберігання до архіву суду.

3) Фіксування судового процесу (судового засідання) за допомогою (відео- та аудіо) звукозаписувального технічного засобу або проведення судового засідання в режимі відеоконференції у випадках і порядку, передбачених чинним законодавством, виготовлення копій технічних записів судових засідань та передача їх до архіву суду.

4) Оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, і фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи. Виготовлення виконавчих листів у справах, за якими передбачено негайне виконання.

5)Внесення до автоматизованої системи документообігу суду інформації про рух та результати розгляду судових справ і матеріалів, що перебувають у провадженні судді, а також інформації щодо ходу розгляду судових справ і матеріалів, провадження у яких не закінчено. Сканування судових справ (матеріалів).

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65-ти річного віку, становить один рік, з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

1) посадовий оклад – 4 440.00 грн.;

2) надбавка за вислугу років;

3) інші надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 “Питання оплати праці працівників державних органів”.

 

Термін подачі заявок: 2021-04-22