Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
06.03.2021

Головний спеціаліст відділу підтримки сім?ї та координації надання соціальних послуг Відділення № 3 м. Рожище (з робочим місцем в м. Рожище)

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Луцк

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або магістр економічного спрямування

 

Вимоги до компетентності

Наявність досвіду роботи на посадах державної служби категорій „Б” чи „В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування

 

Посадові обов'язки

Забезпечення виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів МСП та здійснює контроль за їх реалізацією. Надає адміністративні послуги. Забезпечує захист персональних даних та доступ до публічної інформації. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції. Дотримується правил внутрішнього розпорядку.

Забезпечує реалізацію пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Опрацьовує прийняті заяви, документи, здійснює призначення та виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Подає статистичну звітність з питань діяльності відділу. Формує щотижневу звітність щодо надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Організовує направлення дітей соціально вразливих категорій на оздоровлення та відпочинок до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УВЦ «Молода гвардія» відповідно до законодавства України. За необхідності здійснює супровід дітей.

Формує та веде Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг, відповідно до чинного законодавства України.

Реалізує заходи та програми, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності, соціального і правового захисту сімей, надає у межах компетенції об’єднанням громадян та окремим громадянам методичну і практичну допомогу та консультації з питань запобігання насильству в сім’ї. надає у межах своїх повноважень сім’ям та окремим громадянам методичну допомогу з питань запобігання насильству в сім’ї та торгівлі людьми.

Розглядає пропозиції, скарги, заяви, веде особистий прийом з питань, що водять до компетенції відділу, вживає заходи щодо усунення причин, які викликають скарги. Готує пропозиції начальнику відділу про вдосконалення роботи відділу та спрощення надання соціальних послуг та компенсацій мешканцям району. Веде контроль і забезпечує своєчасну підготовку документів та звітів.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Контракт укладається на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

Граничний строк перебування на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 

Умови оплати праці

- Посадовий оклад;

- Надбавка за вислугу років;

- Надбавка за ранг державного службовця;

- Премія (у разі встановлення).

 

Термін подачі заявок: 2021-03-09