Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
02.03.2021

Заступник директора департаменту – начальник відділу господарської роботи департаменту контролінгу та планування

12 800 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра у одній з галузей знань: ’Управління та адміністрування’, ’Соціальні та поведінкові науки’, ’Право’, ’Публічне управління та адміністрування’.

2. Досвід роботи: Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

3. Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою.

4. Володіння іноземною мовою: Не потребує.

 

 

Посадові обов'язки

Забезпечує в межах наданих повноважень, ефективне виконання завдань і функцій, покладених на відділ, здійснює керівництво відділом, очолює та контролює роботу працівників відділу.

Здійснює постійне управління державним майном НКЦПФР та контролює його використання. Здійснює контроль за дотриманням законодавства в сфері державних закупівель в межах компетенції. Здійснює планування видатків по центральному апарату Комісії на поточний рік, розрахунки (пропозиції) до бюджетного запиту на наступний рік, що стосуються матеріально-технічного забезпечення працівників Комісії, господарського забезпечення, надання комунальних послуг, телекомунікаційних послуг тощо.

Участь у складанні Річного план закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти та Додаток до нього по центральному апарату НКЦПФР відповідно до видатків, затверджених кошторисом НКЦПФР на поточний рік, враховуючи пріоритетність закупівель.

Планування матеріально-технічного, господарського забезпечення структурних підрозділів центрального апарату НКЦПФР в залежності від реального фінансування видатків на поточний рік та поданих заявок від структурних підрозділів, наданих при плануванні бюджетного запиту на поточний рік.

Організація проведення конкурсних (тендерних) процедур закупівель на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти та забезпечує дотримання чинного законодавства України у сфері державних закупівель, здійснює підготовку договорів, що належать до компетенції відділу та контролює їх виконання. Здійснює контроль за використанням бюджетних коштів згідно укладених договорів.

Організація та здійснення контролю за технічним станом та належною експлуатацією офісної техніки, кліматичної техніки, меблів, побутової техніки, ліфтів; системи контролю та допуску до приміщень Комісії; систем теплопостачання, водопостачання та каналізації в приміщеннях Комісії; безперебійну роботу внутрішніх електричних мереж; телефонних ліній та пристроїв електронного зв’язку; системи вентиляції та кондиціювання повітря.

Організація та здійснення контролю по прийому, збереженню, відпуску та обліку товарно-матеріальних цінностей, що зберігаються на складі.

Матеріальна відповідальність за товарно-матеріальні цінності Комісії, що знаходяться у нього в підзвіті, їх належне використання, зберігання та списання.

Організація ведення постійного обліку в паперовому та електронному вигляді всіх матеріальних цінностей, які знаходяться у користуванні працівників Комісії, та за місцем їх експлуатації.

Здійснення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки, правил експлуатації приміщень, внутрішніх електричних мереж, систем теплопостачання, водопостачання та каналізації. Надає пропозиції, в межах своєї компетенції, щодо необхідності виконання ремонту робіт.

Участь у перевірках та інвентаризації матеріальних цінностей Комісії.

Надання публічної інформації в межах, визначених законом.

Здійснення контролю за виконанням господарських договорів, укладених у НКЦПФР. Відповідає за здійснення обліку, аналізує та контролює використання бюджетних коштів за спожиту електричну енергію, теплову енергію та воду.

Організація та контроль своєчасного та якісного розгляду працівниками відділу звернень від органів виконавчої влади, громадських об’єднань, установ, організацій, фізичних та юридичних осіб щодо напрямку діяльності відділу, а також готує за результатами їх розгляду проекти відповідних рішень та/або відповідей в т.ч. на запити про надання публічної інформації.

Подання пропозицій керівництву про призначення, переміщення і звільнення працівників відділу, їх заохочення та накладення на них стягнень.

За дорученням керівництва співпраця з державними органами при виконанні завдань, покладених на відділ.

Здійснення контролю за збереженням документів у відповідності з чинним законодавством України. У межах наданих повноважень, контролює стан трудової та виконавчої дисципліни працівників відділу.

Участь у засіданнях, нарадах з питань роботи відділу, які проводить керівництво НКЦПФР.

Сприяє підвищенню кваліфікації працівників відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 12800,00 грн.,

надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу» (3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу),

надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами),

інші виплати, премії – у разі встановлення

 

Термін подачі заявок: 2021-03-04