Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
27.01.2021

Головний державний інспектор відділу організації документування і роботи з документами організаційно-розпорядчого управління

5 500 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Харьков

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи Не потребує

3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Забезпечення приймання, реєстрації, обробки вхідної кореспонденції, постановки на автоматизований контроль завдань в автоматизованій інформаційній системі електронного документообігу вхідної кореспонденції (крім звернень громадян, запитів на отримання публічної інформації) та приймання, реєстрації, обробки вихідної кореспонденції, здійснення ведення обліку документів, забезпечення їх зберігання, оперативного пошуку, доставки та надання інформації щодо них.

Здійснення електронної обробки документів, їх тиражування та розсилка.

Знання мети та завдання ДПС України, прав, обов’язків і відповідальності працівників Головного управління ДПС у Харківській області, податкового законодавства, законодавчих та інструктивних матеріалів по створенню управлінських документів, документуванню управлінської інформації, а також з питань щодо організації роботи з документами незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, яка міститься в документах, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням, інструктивних матеріалів щодо дотримання єдиних вимог до ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, володіння навиками роботи з комп’ютерною технікою, в межах, необхідних для виконання службових обов’язків.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця (Закон України від 10 грудня 2015 року №889-VIII «Про державну службу», постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів»). За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Термін подачі заявок: 2021-01-29