Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.01.2021

Заступник керівника апарату Овідіопольського районного суду Одеської області

11 600 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Одесса

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра у галузі знань «Право», «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування». Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В», або досвід роботи в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, у тому числі в системі правосуддя. Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

1. Організаційне забезпечення роботи суду відповідно до Закону України ’Про судоустрій і статус суддів’ згідно з наказом керівника апарату суду про розподіл обов’язків.

2. Забезпечення належного функціонування в суді автоматизованої системи документообігу, інформаційно-телекомунікаційних систем, програмного забезпечення та баз даних.

3. Підготовка пропозицій до планів роботи суду, участь у розробці актів щодо організації внутрішньої діяльності суду.

4. Координація роботи працівників суду щодо ведення судової статистики, обліку та зберігання судових справ, належного ведення архіву та роботи бібліотеки суду.

5. Організація роботи з питань матеріально-технічного забезпечення суду.

6. Організація роботи з фінансового та кадрового забезпечення апарату суду.

7. Сприяння організації роботи з питань управління персоналом в апараті суду.

8. Забезпечення дотримання в суді вимог штатної, фінансової, касової та розрахункової дисципліни в межах наданих повноважень.

9. Виконання доручень голови суду, його заступника, керівника апарату суду, рішень зборів суддів з питань внутрішньої діяльності суду.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.

 

Умови оплати праці

1. Посадовий оклад – 11600,00 гривень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 358 «Деякі питання оплати праці державних службовців, органів та установ системи правосуддя».

2. Надбавки, доплати та премії відповідно до статей 50, 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-01-20