Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
13.01.2021

Консультант суду

4 590 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
  • Регион:Луганск

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра, за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»

 

 

Посадові обов'язки

1. Здійснює систематизацію законодавства та судової практики, рішень Конституційного Суду України, облік та зберігання актів законодавства та судової практики.

2. Здійснює ведення контрольних кодексів. Підтримує в контрольному стані Інструкцію з судової статистики та Інструкцію з діловодства в судах.

3. Інформує працівників суду про зміни в чинному законодавстві України та судовій практиці судових органів вищого рівня.

4. Забезпечує роботу системи комплексного інформаційного забезпечення ’Ліга’.

5. Забезпечує приймання та відправлення електронної пошти.

6. Здійснює роботу з підвищення кваліфікації працівників суду.

7. Здійснює контроль за веденням обліку та зберіганням судових справ, веденням судової статистики, своєчасним та якісним складанням

статистичних звітів, координує роботу старшого секретаря суду.

8. Здійснює облік звернень громадян та юридичних осіб, проводить аналіз роботи суду з розгляду звернень. За дорученням голови суду розглядає звернення та готує проекти відповідей на них.

9. Веде аналітичну роботу з різних напрямків діяльності суду.

10. Вивчає питання організаційного забезпечення діяльності суду та готує пропозиції щодо його поліпшення.

11. Здійснює контроль за виконанням окремих ухвал, готує інформацію голові суду про стан цієї роботи, відповідні узагальнення та пропозиції щодо покращення роботи.

12. Здійснює контроль за оформленням проектів доручень суду про виконання судами інших держав окремих процесуальних дій, про вручення судових документів з цивільних, кримінальних справ, про екстрадицію правопорушників на територію України, за оформленням клопотань про визнання та виконання рішень суду на території інших держав, забезпечує оформлення та виконання доручень судів іноземних держав відповідно до Конвенції про правову допомогу та правові відносини з цивільних, сімейних і кримінальних справ та інших міжнародно-правових договорів України про правову допомогу, ратифікованих Верховною Радою України.

13. За дорученням голови суду забезпечує взаємодію з правоохоронними та іншими державними органами, громадськими організаціями, засобами масової інформації з питань здійснення правосуддя

та готує відповідні матеріали.

14. Вивчає повідомлення засобів масової інформації, готує пропозиції щодо необхідності реагування відповідно до чинного законодавства.

15. Бере участь у плануванні роботи суду, за дорученням голови суду здійснює контроль за виконанням окремих розділів плану роботу суду.

16. Заповнює статистичні картки на підсудного (обвинуваченого) за допомогою техніко-технологічних засобів.

17. Організовує складання та обробку статистичних звітів про роботу суду за допомогою техніко-технологічних засобів.

18. Бере участь у здійсненні заходів з підвищення кваліфікації працівників суду, які займаються первинним обліком.

19. Здійснює довідково-інформаційне та бібліотечно-бібліографічне обслуговування працівників суду. Організовує роботу бібліотеки суду, підбір літератури для працівників суду.

20. Здійснює формування бібліотечного фонду суду, до якого входять нормативно-правові акти, наукова спеціальна література, матеріали судової практики.

21. Веде облік документів, які надходять до бібліотечного фонду або вибувають з нього.

22. Забезпечує довготривале зберігання бібліотечного фонду відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та нормативів розміщення документів.

23. Створює систему бібліотечних каталогів і картотек (абетковий і систематичний каталоги та абетково-предметний показчик до нього, систематичну картотеку статей, тематичні та інші картотеки) як у традиційній, так і в електронній формах.

24. Виконує інші доручення голови суду

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гоcтрої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді становить не більше двох місяців після відміни карантину

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4590 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – надбавка за інтенсивність праці та премія, відповідно до ст. 50 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-01-18