Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
02.06.2020

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

5 300 грн.

Нова державна служба України
Государственный сектор
 • Регион:Киев

Кваліфікаційні вимоги

Освіта Вища, ступінь не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Досвід роботи Не потребує

Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

 

 

Вимоги до компетентності

вміння використовувати комп'ютерно-копіювальну техніку

аналітичні здібності, вміння розподіляти роботу, здатність концентруватись на деталях, оперативність

відповідальність, дисциплінованість

 

 

Посадові обов'язки

 1. Організовує планування, розроблення і проведення заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації, контролює їх здійснення на території Переяслав-Хмельницького району.
 2. Організує і координує розробку мобілізаційного плану Переяслав-Хмельницького району на особливий період, довготермінових і річних програм мобілізаційної підготовки.
 3. Забезпечує розроблення, корегування і уточнення основних показників мобілізаційного плану Переяслав-Хмельницького району на особливий період.
 4. Контролює стан мобілізаційної готовності підприємств, установ і організацій, які мають мобілізаційні завдання (замовлення).
 5. Контролює здійснення заходів з мобілізаційної підготовки підприємствами, установами та організаціями з метою сталого функціонування Переяслав-Хмельницького району в умовах особливого періоду.
 6. Розробляє заходи та здійснює контроль щодо раціонального використання в особливий період матеріально-технічних, сировинних, фінансових ресурсів та виробничого процесу на підприємствах, в установах, організаціях.
 7. Доводить розпорядження про виконання мобілізаційних завдань (замовлень) до підприємств, установ і організацій, що перебувають у державній або комунальній власності, які залучаються ними до виконання мобілізаційних завдань (замовлень).
 8. Організує під час мобілізації здійснення заходів щодо переведення підприємств, установ і організацій, що перебувають у державній або комунальній власності, які залучаються ними до виконання мобілізаційних завдань (замовлень), на роботу в умовах особливого періоду.
 9. Організує контроль за організацією створення, розвитком, утриманням, передачею, ліквідацією та реалізацією мобілізаційних потужностей на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у державній або комунальній власності, які залучаються ними до виконання мобілізаційних завдань (замовлень).
 10. Організовує роботу пов'язану з визначенням можливостей задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань, економіки та забезпечення життєдіяльності населення Переяслав-Хмельницького району в умовах особливого періоду, з бронюванням військовозобов'язаних та контроль за веденням військового обліку, забезпечення подання відповідної звітності, подає пропозиції щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час.
 11. Здійснює контроль за поданням державними інформації, необхідної для планування та здійснення мобілізаційних заходів, готує і доводить іншим структурним підрозділам адміністрації вказівки щодо виконання актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, готує щорічну доповідь про стан мобілізаційної готовності Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
 12. Розробляє плани заходів щодо забезпечення режиму секретності під час здійснення заходів з мобілізаційної підготовки на особливий період та на випадок надзвичайних ситуацій та не допускає необґрунтованого допуску та доступу осіб до секретної інформації.
 13. Здійснює інші функції відповідно до законодавства у сфері охорони державної таємниці та мобілізаційної підготовки та мобілізації.

 

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

Оплата праці здійснюється відповідно до Закону України «Про державну службу», інших нормативно- правових актів з питань оплати праці працівників державних органів, штатного розпису.

 

Термін подачі заявок: 2020-06-09