Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Diaverum — вакансия в Orvos
Вакансия закрыта

Orvos

Diaverum
4 года назад
07 ноября 2019
Другие страныул. Budapest, Hungary

A Diaverum a vilag egyik vezeto szolgaltatoja a vesebeteg-ellatas teren. Tevekenysegunk kozpontjaban betegeink allnak.

A vesekezeles teren szerzett tapasztalataink 25 eves multra tekintenek vissza, es azota is orizzuk vezeto helyunket a szektorban.

Vilagszerte 21 orszagban vagyunk jelen, ahol 11 000 lelkes munkatarsunk dolgozik azon, hogy ellatast nyujtson 36 000 betegunk szamara.Cegunk fo celkituzese, hogy gondoskodo es szemelyre szabott kezelest nyujtson betegeinek.

Cegunk fo celkituzese, hogy gondoskodo es szemelyre szabott kezelest nyujtson betegeinek.

A magyarorszagi dializis klinikankra keresunk olyan elkotelezett munkatarsakat, akik szeretnenek betegeink eletminoseget javito kezelesekben egyuttmukodni.

AMIT AJANLUNK:

  • Versenykepes fizetes
  • Europai szintu munkafeltetelek
  • Tamogatas a szakkepzes megszerzesehez
  • Tamogatas konferenciakon es tovabbkepzeseken valo reszvetelben
  • Egyeb juttatasok

FELADATOK:

  • A betegek eloiras szerinti dializis kezelesenek ellatasa
  • A betegek oktatasa a kezeles modalitasaval, az etrenddel es a gyogyszerek alkalmazasaval kapcsolatos tudnivalok vonatkozasaban
  • Az egeszsegugyi es egyeb nyilvantartasok elkeszitese

AMIT VARUNK:

  • Orvosi egyetemi vegzettseg
  • Betegellatasban szerzett szakmai tapasztalat
  • Belgyogyaszati vagy nephrologiai szakvizsga elonyt jelent
  • Rezidensek es szakvizsga elott allok, valamint palyakezdo orvosok jelentkezeset is varjuk

CSATLAKOZZ HOZZANK!