Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Junior customer care agent

PortaOne
1 месяц назад
12 апреля 2023
Сумы

PortaOne було засновано 20 років тому 4 українцями. Багато хто може описати нас як компанію, що займається розробкою програмного забезпечення, але насправді ми компанія, яка вирішує проблеми.Ми розробляємо рішення для наших клієнтів – постачальників телекомунікацій, – щоб вони могли підтримувати зв’язок між людьми незалежно від відстані, ситуації чи часу доби.Наш внутрішній девіз: «Інжиніринг, яким можна пишатися!». Відданість своїм клієнтам заслужила велику похвалу серед наших колег.

Наразі відкриваємо вакансію "Junior customer care agent":


Вашими задачами будуть:

-Спілкування з існуючими та потенційними клієнтами компанії для уточнення їхніх запитів (переважно письмова комунікація, у разі потреби – телефонна розмова).

-Для існуючих клієнтів - створювати заявки в службу техпідтримки, ініціювати вирішення питань.

-Первинні звернення від компаній, які можуть стати клієнтами PortaOne, надсилати в sales-департамент

Необхідні навички:
-Володіння англійською мовою не нижче за рівень upper-intermediate. Тому що у нас клієнти по всьому світу і англійська — основна мова спілкування.

-Гарні комунікативні здібності. Тому що підтримка клієнтів та допомога у вирішенні їхніх питань стануть вашими основними робочими завданнями.

-Можливість ефективно працювати, у тому числі, у нічну зміну. У нас є клієнти на всіх п'яти континентах, і служба підтримки працює цілодобово.

-Здатність швидко засвоювати нову технічну інформацію.

 Плюси роботи у нас:
-Customer Care Agent - чудова можливість розпочати кар'єру в IT-компанії, не маючи спеціальної освіти. Працюючи в першій лінії підтримки, ви вивчите продукти PortaOne і зможете надалі будувати кар'єру всередині компанії. У нас є чудові приклади, як Customer Care Agents ставали applications engineers, support engineers, technical writers і навіть business analysts.

-Практика англійської мови. Ви будете спілкуватися з клієнтами з усіх куточків планети — завдяки цьому досвіду ви навчитеся розуміти різні акценти і вдосконалите свою технічну англійську.

-Можливість поєднувати роботу з навчанням. У вас буде гнучкий графік: одна 12-годинна робоча зміна раз на три дні з 8 до 20:00 або з 20:00 до 8:00. (є нічна зміна, зауважте)
 

Ми пропонуємо:
-Відмінні кар'єрні можливості у IT. Наші співробітники ростуть не тільки по вертикалі з junior до senior, але й по горизонталі, з можливістю переходу до інших підрозділів.

-Офіційна заробітна плата з першого робочого дня.

-Курси англійської.

-Оплачувана відпустка та лікарняні.

-Досвідчені колеги, які завжди готові  поділитися знаннями

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: