Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Maxi Group Kyiv — вакансия в Specjalista w pracy z klientami w sieciach spolecznosciowych
Вакансия закрыта

Specjalista w pracy z klientami w sieciach spolecznosciowych

Maxi Group Kyiv
4 года назад
13 августа 2019
Киев

Duzo czasu spedzasz na Facebooku? Potrzebujemy Cie!

Nasza firma aktywnie poszukuje menedzera do pracy na Facebooku.

Bedziesz komunikowac sie z potencjalnymi klientami w sieciach spolecznosciowych, zapoznasz sie z nowymi, interesujacymi ludzmi, bedziesz pracowac w mlodym i utalentowanym zespole.

Обязанности:

  • Вести аккаунт в социальных сетях;
  • Вести деловую переписку с клиентами;
  • Качественная лидогенерация и выполнение планов;
  • Ведение отчетов.

Wymagane umiejetnosci:

Biegla znajomosc jezyka polskiego w mowie i pismie;

  • Doswiadczenie w skutecznej generacji klientow bedzie zaleta;

Требования:

  • Свободно владеть польским языком, знать правила орфографии и пунктуации;
  • Активно пользоваться социальными сетями;
  • Опыт лидогенерации приветствуется;

Oferujemy:

Prace w stabilnej, nowoczesnej, miedzynarodowej firmie;

  • Stala stawka + bonusy;
  • Ciagly rozwoj zawodowy;
  • Swieta i wydarzenia korporacyjne;
  • Nowoczesny sprzet biurowy.

Szukamy kreatywnego, celowego, przedsiebiorczego pracownika, ktory jest zainteresowany praca w sieciach spolecznosciowych.

Условия работы:

  • Уютный современный офис (м. Нивки).
  • График 5/2, восьмичасовой рабочий день.
  • Официальное трудоустройство.
  • Предоставление качественного обучения.

Wyslij CV lub zadzwon Показать контакты 38(044) 333 53 49 , Показать контакты 38(097) 668 40 89

Звоните нам по телефону Показать контакты 38(044) 333 53 49 , Показать контакты 38(097) 668 40 89

Ирина Когут