Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
09.11.2021

Завідувач відділу Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді

Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді
Государственный сектор
  • Регион:Краматорск
Украинский (свободно)

Освіта вища - педагогічна. Педагогічний стаж роботи не менше 5 років. Необхідно мати зелений COVID-сертифікат 

Задача та обов'язки: організація та проведення міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських семінарів, тренінгів, конкурсів, акцій, інших заходів в напрямках діяльності Центру, здійснення організаційно-методичного керівництва у навчально-тренувальних семінарах, тренінгах для педагогічних працівників, семінарах та тренінгах відповідальних за організаційно-масову роботу, надання допомоги педагогічним працівникам в опануванні й розробці інноваційних програм і технологій з організаційно-масової роботи, розроблення необхідної документації щодо проведення масових заходів організаційно-масового напрямку, надання учнівським колективам організаційно-методичної допомоги у проведенні оздоровчих, культурно-освітніх та інших заходів.

забезпечення проведення заходів, методичної і практичної допомоги закладам освіти області щодо питань національно-патріотичного напряму, організування та вдосконалення роботи з національно-патріотичного виховання з учнівською молоддю Центру та області, здійснення інструктивно-методичної, консультативної та практичної допомоги закладам освіти області, педагогам, керівникам гуртків Центру з організації та проведення конкурсів, конференцій, ігор, вишколів, підготовка та проведення Всеукраїнських та обласних масових заходів національно-патріотичного напряму для учнівської молоді і педагогів області.