Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
10.11.2021

Пакувальник (вул. Бориспільська)

11 600 грн.

Ajax Manufacturing
Электроника и электротехника

  Ajax Systems — українська компанія, що розробляє та виробляє бездротові системи безпеки Ajax із можливостями розумного дому. У своїх пристроях ми об'єднали сучасні технології, власні ноу-хау та стильний дизайн.
  У лінійці Ajax — 36 пристроїв: вони захищають приміщення від пограбування, пожежі, затоплення і дають можливість керувати електроприладами. Наша компанія — українська історія успіху і місце неймовірної сили та енергії.

  Сьогодні Ajax захищає понад 900 000 користувачів у 120 країнах світу. Ajax відзначено найвищими європейськими нагородами у сфері безпеки. 

  Виробництво Ajax Systems налічує два заводи, що розташовані в Києві. Також у нас три офіси: у Києві, Харкові та Вінниці.  Локальні команди продажів є у Великобританії, Італії, Іспанії, Португалії, Німеччині, Польщі, Норвегії, Румунії, Туреччині, ОАЕ та ПАР. 

  Процес виробництва забезпечують чотири департаменти: SMT-монтажу, монтажу, напівфабрикату та готового продукту. А також експериментально-технологічний відділ та відділ контролю якості. На виробництві встановлено сучасні SMT та конвеєрні лінії, автоматизовано ключові процеси і постійно нарощуються потужності. 

  Ми прагнемо до повної відповідності європейським стандартам, тому забезпечуємо вам достойні умови праці, можливості розвитку та фінансову стабільність.

  Пакувальники працюють на фінальному етапі конвеєра готової продукції. Вони швидко та якісно складають девайси до коробки, вкладають туди інструкції та монтажні комплекти. Після чого девайси є готовими до передачі на склад. 

  Що ми очікуємо від Вас: 

  • Уважність, посидючість
  • Любов до порядку

  Що ми пропонуємо:

  • Виробництво знаходиться на території Радіозаводу вул. Бориспільська 9;
  • Графік 9:00-18:00 пн-пт, з перервами на обід. В подальшому буде позмінний графік, 12ти годинний, з нічними змінами.
  • Офіційне працевлаштування

  • Комфортні умови праці: тепле приміщення, закріплене робоче місце, зручний спецодяг, затишна  кухня, обладнана кавомашинами, холодильниками, мікрохвильовками, а також фрукти та чай. 

  • Можливість професійного та кар'єрного зростання з подальшим підвищенням заробітної плати.

  Добре коли є робота та впевненість у завтрашньому дні! Телефонуйте нам прямо зараз, ми чекаємо на вас! Відгукуйтеся і вже завтра працюйте.


  Зростайте разом з нами, станьте частиною міжнародної команди, яка створює в Україні розумний й корисний продукт світового масштабу.