Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

company-link
Вакансия закрыта

Technical Support Specialist (remote, L2)

15 000 — 27 000 ₴  
SocialTech
4 недели назад
29 августа 2022
Луцк

SocialTech — продуктова IT-компанія, у якій ми відтворили світ венчурних інвестицій. Як venture builder, ми будуємо та запускаємо стартапи, у серці яких – аналітика, дані та машинне навчання.

Наразі SocialTech має вісім проектів, мільйони користувачів по всьому світу й сильну команду з крутою експертизою й амбітними цілями, яка нараховує 400+ фахівців. Та на цьому ми не збираємося зупинятись. 

Мета компанії на наступні п’ять років – мати 10-15 успішних проектів у нашому портфелі, п’ять з яких оцінені у понад $1 млрд або перевищили річний дохід у $100 млн. Щоб зробити це можливим, ми будуємо першокласну бізнес-інфраструктуру й шукаємо найталановитіших людей з жагою до створення проривних проектів. 

Зараз ми в пошуку енергійного спеціаліста з технічної підтримки, який мріє вкласти свій талант у створення найкращого продукту на ринку.

Заповнюй анкету (https://forms.gle/5dwXauJwdQZUvRSq9) та долучайся до нас!

Хто ми:

Ми – команда амбітних ентузіастів, які працюють над платформою, яка перенесе послуги в Інтернет і зробить усіх нас на крок ближче до майбутнього. Ми використовуємо силу технологій та людський підхід, щоб прискорити цей процес. За другу частину відповідатиме той кандидат, кого ми шукаємо.

 Хто наш найкращий кандидат:

Нам потрібен супергерой, який добре володіє комп’ютерами і вміє спілкуватись з людьми. Щодня ця людина буде допомагати нашим користувачам вирішувати технічні питання різної складності.

Нижче наведено кілька прикладів питання, з яким ви будете мати справу: «Допоможіть мені встановити Windows 11, будь ласка», «Як підключити принтер до існуючого Wi-Fi?», «Мій Smart TV не має зображення!!!»

В цій ролі ви будете шукати технічні відповіді, перекладати їх на нетехнічну мову та надавати нашим користувачам чіткі інструкції. Вміння знаходити спільну мову з ким завгодно – це обов’язкова soft skill.

Інші вимоги:

— рівень англійської мови Upper-Intermediate або Advanced (ми працюємо з англомовними користувачами);

— досвід роботи на посаді спеціаліста технічної підтримки або на аналогічній посаді не менше одного року;

— знання програмного забезпечення служби підтримки (Zendesk буде плюсом);

— сильні навички тайм-менеджменту та самоуправління, щоб мати можливість працювати віддалено.

Було б чудово, якби у вас був досвід роботи з Windows і macOS, впевнені знання популярних онлайн-сервісів, таких як Gmail і Netflix, глибоке розуміння комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також галузеві сертифікати. 

Що ми пропонуємо:

— Усі переваги роботи для стартапу, включаючи безмежні можливості для навчання та розвитку, повну свободу дій та співпрацю з високомотивованими людьми.

— Високий рівень компенсації, що дозволяє зосередитися на роботі;

— Гнучкий графік роботи (ранкові/вечірні/нічні зміни).

— Медична страховка після випробувального періоду.

 Заповнюй анкету та гайда будувати найкращий продукт разом!

vacancy bottom banner

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: