Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
04.03.2021

Оператор зерноочисних машин

15 000 грн.

Телештан С.Я., ФОП
АПК (Агропромышленный комплекс)
  • Регион:Херсон

ПЕРЕД ТИМ ЯК ДЗВОНИТИ ПРОЧИТАЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА УВАЖНО І ДО КІНЦЯ !!!

Вимоги: порядність, відсутність алкоголізму, особам з кримінальним минулим прохання не турбувати. 

Обов'язки: роботи пов'язані з ремонтом та експлуатацією с/г техніки.

Умови роботи: Робота постійна з зерночисними машинами ЗАВ - 50, ОВС - 25, PETKUS, зернонавантажувачами ЗМ - 60, ЗМ - 90. Бажані навики користування електоргазосваркою та керування автомобілями ГАЗ, ЗІЛ, КРАЗ та ін. Запрошуємо ТІЛЬКИ СІМЕЙНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ !!! які знають вищевказану техніку, відповідальні до роботи, мають сім'ї і згодні на переїзд в Чаплинськийрайон, Херсонської області. Надається безкоштовне житло з господарськими будівлями та городом, село газифіковане та асфальтоване, є дитсадок, школа, декілька магазинів.На перспективу можливий викуп житла в рахунок заробітньої плати. Господарство займається тваринництвом і рослинництвом. Для дружини чи дітей фахівця можливе працевлаштування в різних галузях господарства.

Шановні претенденти, будь-ласка адекватно оцінюйте свої знання і навики, від Вашого фаху буде залежати заробітня плата. Сезонні працівники НЕ ЦІКАВЛЯТЬ ! ДЗВОНИТИ З 8.00 ДО 18.00 !!! Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть СМС, і я пізніше передзвоню!