UKRSIBBANK BNP Paribas Group

проверено
  • Компания проверена по коду регистрации в Гос. реестре.
  • Все вакансии этой компании актуальны и проверены.
http://my.ukrsibbank.com
1-20 из 193 >

Харьков | 24.03.2018

Лозовая | 24.03.2018
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>
Узнавайте о новых вакансиях UKRSIBBANK BNP Paribas Group
Получайте на e-mail свежие вакансии компании:
Рубрика
Регион
Уровень должности

Получать свежие вакансии

UKRSIBBANK BNP Paribas Group - банк позитивних змін

Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим.

Банк працює на ринку з 1990 року. Сьогодні майже 60% акцій банку належать одній з найбільших міжнародних фінансових груп - BNP Paribas, 40% - ЄБРР.

Різні міжнародні та українські рейтинги визнають UKRSIBBANK надійним, відкритим, прозорим і професійним. У своїй щоденній роботі ми орієнтуємося на якісне комфортне обслуговування у найкращих європейських фінансових традиціях. Як результат – сьогодні нам довіряють 2,4 мільйони клієнтів, які цінують стабільність та високопрофесійну репутацію банку.

ПРОЕКТИ

Французька весна в Україні

Як одна з найбільших французьких інвестицій, частина одного з найпопулярніших банків у Франції - BNP Paribas, UKRSIBBANK представляє в Україні не лише європейські фінансові традиції, але й культурні. 3 2007 року банк підтримує «Французьку весну» в Україні, допомагаючи українцям відчути смак однієї з найдивовижніших культур світу.

«Я буду Вам другом»

Вже десять років поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує Київський літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова. За цей час наша дружба з Домом-музеєм стала міцною основою для низки проектів. Перефразовуючи Майстра, не посвідченням визначається банкір, а тим, як він робить свою справу.

We are tennis

Прихильність BNP Paribas до тенісу одна з найтриваліших в історії спорту. Вже 45 років Група підтримує найвідоміші тенісні турніри: Roland Garros, Fed Cup, Devis Cup, Masters тощо. В Україні основним партнером тенісних змагань є UKRSIBBANK. Більше того, банк заохочує своїх працівників до гри у теніс. А переможці їдуть на турніри до європейських столиць.

«Срібна монетка»

Щороку у відділеннях UKRSIBBANK проходить акція «Срібна монетка», спрямована на підтримку проектів для людей з синдромом Дауна. За вісім років завдяки нашим клієнтам вдалося зібрати більше 2,3 млн грн. Більше того, щокварталу банк з власних коштів перераховує організації «Даун Синдром» 1% від суми розрахунків, здійснених спеціальними картками «Срібна монетка», які можна замовити у будь-якому відділенні.

Здоров’я нації. Kyiv City AIDS Center

У 2017 році UKRSIBBANK банк підтримав ідею виїзних лабораторій для діагностики здоров'я населення у різних регіонах. Також вже традиційно банк проводить щорічну акцію у Всесвітній День боротьби зі СНІДом, забезпечуючи незалежне тестування для співробітників.

Світ на дотик

UKRSIBBANK підтримує програму «Світ на дотик» міжнародного благодійного фонду «Здоров'я майбутнього» та дарує дітям з вадами зору радість дотику до цікавої і необхідної інформації. За підтримки банку в світ вже вийшли книги шрифтом Брайля «Абетка» та «Кіт у чоботях».

Показат весь текст Скрыть