Аптека 9-1-1 — вакансия в Санітарка, прибиральник в аптеку

Санітарка, прибиральник в аптеку

Аптека 9-1-1
12 часов назад
30 апреля 2024
Сарны
В офисе/на месте
Полная занятость

Національна аптечна мережа Аптека оптових цiн запрошує САНІТАРКУ (НЕПОВНА ЗАЙНЯТІСТЬ), на роботу в м. Сарни . Чекаємо на Вам!

Ваші обов’язки:

  • Прибирання та підтримування чистоти в аптеці.
  • неповний робочий день 5/2, повна занятость 2/2 .

Телефонуйте, якщо у вас:

  • досвід роботи в аптеці буде перевагою

Що пропонуємо ми співробітникам:

  • гідний рівень заробітної плати ;
  • офіційне працевлаштування;
  • дружний колектив і лояльне керівництво.

Додаткова інформація за телефонами:

Оксана,

Чекаємо Вас в нашій команді !

Аптека 9-1-1 — вакансия в Санітарка, прибиральник в аптеку: фото 2

«Аптека 9•1•1» та «Аптека оптових ц..» — одна з ТОП-3 аптечних мереж України.

больше 500  сотрудников

с 1996 года  на рынке

  • Бонусы и премииБонусы и премии
  • Компенсация обученияКомпенсация обучения
  • Оплачиваемая стажировкаОплачиваемая стажировка
  • Профессиональное и корпоративное обучениеПрофессиональное и корпоративное обучение