Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Офіс менеджер в зуботехнічну лабораторію

10 000 ₴   від 10000 грн (за результатами співбесіди)
Smile Energy Group
2 месяца назад
15 сентября 2022
Львов вулиця Пасічна, 43
 Наша компанія надає послуги з індивідуального виготовлення коронок, вінірів, а також інших протезичних конструкцій цифровим методом  стоматологічним клінікам та приватним стоматологам у різних регіонах України та закордоном. Ми робимо людей щасливішими завдяки створенню чарівних посмішок. І Ти теж можеш долучитися до цієї цікавої та доброї справи!

     Умови роботи:  Наші співробітники працюють в офісних умовах проходять курси англійської мови та курси підвищення кваліфікації.

Розташування Личаківський район вул. Пасічна, 43

Виплата заробітньої плати проводиться регулярно (два рази на місяць) та вчасно, працює система заохочення та преміювання. 

       Ми надаємо можливість своїми рішеннями, діями та ідеями удосконалити компанію.

      Шукаємо людину на посаду офіс менеджера - помічника керівника та бухгалтера зуботехнічної лабораторії Contour Dental Laboratory, що входить до Smile Energy Group.
Робота з постачальниками матеріалів та комплектуючих, прийом замовлень на від зубних техніків, замовлення у постачальників, контроль доставки та розрахунків з постачальниками (переважно по телефону та емейл), запис та внесення залишків матеріалів у програмі, вирішення поточних питань щодо замовлень комплектуючих та матеріалів, формування звіту для керівництва, дрібні доручення керівника.

      Бажані навики: Робота з комп'ютером, (XL,Word ,Gmail, соцмережі, Інтернет), відповідальність, виконавчість, чіткість, комунікабельність, активна життєва позиція, любов до порядку, бажання постійно вчитись та вдосконалювати сферу своєї діяльності.
Чекаємо саме на Тебе!

     Надішліть  своє резюме з номером телефону на пошту   Отправить резюме

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: