Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
27.08.2019

Строитель в США

EXIT-UA
HR
 • Регион:Другие страны

Робота в США на будівництві (внутрішні роботи)

Оформлення виїзду - виїзд по американській візі В1/В2. (При необхідності роботодавець надасть відповідне запрошення для Посольства). Можлива легалізація в процесі)

Місце роботи - Чикаго (також пригороди) штат Іллінойс, США. Бостон. Всі типи внутрішніх будівельних робіт - штукатурка, малярка, плитка, гіпсокартон, встановлення сантехніки, та інші роботи)

Період роботи: - 6 місяців через 6 місяців (обумовлено обмеженням максимального перебування в США 6 місяців на рік). Кожні наступні 6 місяців - Ви купляєте тільки авіаквиток, і вилітаєте. Нічого додатково оформлювати не потрібно, із розходів - тільки вартість авіа квитка. При необхідності на місці допоможуть з повною легалізацією на робочі документи.

Зарплата: Старт 13-15$ за годину. З набуттям досвіду - 15-20$ за годину. В середньому заробляють зараз 3700-4000$.Графік роботи: з 7 години ранку, 10-12 годин, може бути один вихідний на 2 тижні, може бути 2 вихідних на тиждень (в залежності від об'єму роботи). Роботодавець надає житло.

Термін оформлення документів - 3-6 тижнів.

ВИМОГИ: Вік - 20-50 років Реальний досвід по внутрішнім роботам Відсутність проблем з здоров'ям та гарна фізична форма. Наявність діючого закордонного паспорту. Наявність грошей для виїзду.

Для людей, які не мають в паспорті американської візи, бажана відсутність перепон для отримання візи в США (родичи-нелегали в Америці, порушення візового режиму тощо)

Розглядаємо кандидатів з попередніми відмовами в видачі віз в США.

Якщо умови Вам підходять - ознайомимо Вас з процедурою оформлення виїзду:

ПРОЦЕДУРА ВИЇЗДУ. З ЧОГО ПОЧАТИ

1 Етап - Ви звертаєтесь до нас

 • 0 800 330 623 (БЕЗКОШТОВНО з місцевих та мобільних по всій території України)
 • 098-153-66-79 Kyivstar
 • 093-594-75-00 Lifecell (life)
 • 050-414-74-55 Vodafone (MTC)
 • 093-414-74-55 Lifecell (life)

(тільки в робочі години понеділок-п'ятниця), задаєте всі питання, отримуєте вичерпну інформацію. У разі необхідності - домовляєтесь про індивідуальну зустріч. Визначаєтесь з рішенням починати процес оформлення візи (якщо віза вже є - переходите відразу на Етап 5)

2 Етап - Ви надсилаєте скан копію закордонного паспорту, резюме з прописаним досвідом в будівництві, заповнюєте анкету встановленого зразка.

3 Етап - Після отримання запрошення з США (Вас запрошує ліцензована будівельна компанія) Ми готуємо повний пакет документів на Посольство, готуємо Вас до проходження візової співбесіди. Ви проплачуєте консульсьский збір. Ми записуємо Вас на співбесіду в Посольство. .

4 Етап - Ви їдете в Посольство США в Києві, проходите співбесіду з консулом США - маєте позитивне рішення по візі.

5 Етап - Ми узгоджуємо з роботодавцем і Вами можливу дату прильоту/старту роботи. Ви особисто спілкуєтесь з роботодавцем, проходите формальну співбесіду. По прильоту вас зустрічає роботодавець.

В деяких випадках роботодавець надає житло БЕЗКОШТОВНО!

ВАРТІСТЬ виїзду - до 2500$ «під ключ». (разом з авіа квитками) залежить від необхідності оформлення виїзної візи, групового або індивідуального оформлення, та інших індивідуальних факторів (візова історія, кваліфікація, виїзд з дружиною, попередні відмови тощо).

Ми надаємо 100% гарантії роботи в США. Для клієнтів можемо запропонувати содзвонитись з робітниками, які зараз працюють в Чикаго і розпитати в них всі деталі, переконатись в гідних умовах праці, задати питання тощо. Ознайомитись з повним пакетом докуменів, договори, ліцензії, дозволи, зразки запрошень від роботодавця, видані візи США тощо, можливо за запитом.

EXIT-UA

 • 0 800 330 623 (БЕЗКОШТОВНО з місцевих та мобільних по всій території України)
 • 098-153-66-79 Kyivstar
 • 093-594-75-00 Lifecell (life)
 • 050-414-74-55 Vodafone (MTC)
 • 093-414-74-55 Lifecell (life)