Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Фельдшер

Doctors Without Borders
1 месяц назад
23 августа 2022
Апостолово

Лікарі без кордонів (MSF) — операційний центр Бельгія в Україні

ФЕЛЬДШЕР

Лікарі без кордонів (MSF) — це міжнародна організація гуманітарної допомоги, яка надає допомогу у понад 60 країнах населенню, що потрапило в біду, жертвам природних або техногенних катастроф і жертвам збройних конфліктів, без дискримінації та незалежно від походження, релігії, віросповідання або політичної приналежності.

MSF — це ініціатива громадянського суспільства, яка об'єднує людей, які прагнуть допомогти іншим людям у кризі. Таким чином, MSF є асоціацією. Кожен, хто працює з MSF, робить це з переконання і готовий відстоювати цінності та принципи MSF.

Ми терміново шукаємо фельдшерів для роботи в наших бригадах швидкої допомоги

Контекст: ми шукаємо фельдшерів, які можуть бути частиною наших бригад швидкої допомоги, які роблять переправлення в Херсонській області — Кочубеївка, допомогають лікарю в пунктах травматичної стабілізації і роблять регулярні візити до пацієнтів в Нову Калугу.

Кандидат повинен забезпечувати сестринський догляд, лікування та спостереження за пацієнтами відповідно до приписів лікарів, протоколів, що застосовуються в обслуговуванні, та універсальних гігієнічних стандартів/заходів, щоб забезпечити якість та безперервність допомоги цільовому населенню.

Вимоги: диплом середньої медичної освіти, визнаний державою, та досвід у роботі фельдшером.

Повинен вміти працювати під тиском у надзвичайних ситуаціях. Повинен мати навички володіння англійської мови.

Умови: короткостроковий контракт, компенсаційний та пільговий пакет від Організації, включаючи медичне страхування.

Дата початку: наступні 2 тижні.

Кандидати повинні надсилати своє резюме та мотиваційний лист (бажано англійською мовою, звісно, можно також українською мовою).


Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: