Вся необхідна інформація під час війни ukraine flag

Поиск работы на robota.ua

Лікар швидкої допомоги

Doctors Without Borders
3 дня назад
05 августа 2022
Покровск

MSF (Бельгія) у Донецькій області

ЛІКАР

Лікарі без кордонів (MSF) — це міжнародна організація гуманітарної допомоги, яка надає допомогу у понад 60 країнах населенню, що потрапило в біду, жертвам природних або техногенних катастроф і жертвам збройних конфліктів, без дискримінації та незалежно від походження, релігії, віросповідання або політичної приналежності. MSF — це ініціатива громадянського суспільства, яка об'єднує людей, які прагнуть допомогти іншим людям у кризі. Таким чином, MSF є асоціацією. Кожен, хто працює з MSF, робить це з переконання і готовий відстоювати цінності та принципи MSF.

Ми терміново шукаємо лікарів для роботи в наших східних бригадах швидкої допомоги.

Контекст: ми шукаємо лікарів, які можуть бути частиною наших бригад швидкої допомоги, які направляють на схід, в Донецькій області. Надавати амбулаторну та/або стаціонарну медичну допомогу пацієнтам/бенефіціарам відповідно до адаптованих та оновлених медичних знань, протоколів MSF, цінностей та універсальних гігієнічних стандартів для покращення стану здоров’я пацієнтів/одержувачів допомоги.

Вимоги: диплом лікаря, визнаний державою є обов’язковим. Повинен вміти працювати під тиском у надзвичайних ситуаціях. Навички володіння англійською мовою.

Умови: короткостроковий контракт, компенсаційний та пільговий пакет від Організації, включаючи медичне страхування.

Дата початку: якомога швидше, процес набору триває.

Кандидати повинні надсилати своє резюме та мотиваційний лист на адресу (бажано англійською, звісно, можно українською мовою).