Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
17.12.2019

Інженер-енергетик

KERNEL
АПК (Агропромышленный комплекс)

  Кернел - провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу.

   

   

  Кернел формує аграрну еліту нового покоління. Ми розкриваємо потенціал молодих фахівців, забезпечуємо перспективи професійного зростання і сприятливі умови для роботи і життя в сільській місцевості.

   

  В рамках програми Кернел Шанс ми пропонуємо взяти участь в конкурсі на вакансію «Інженер-енергетик».

   

  Вимоги до кандидатів:

  • Випускник або студент 4-5 курсу
  • Спеціальність: електроенергетика, електротехніка, електромеханіка
  • Комунікабельність, відповідальність, чесність, системність, ініціативність

   

  Основні завдання:

  • Виконання індивідуальної програми стажування за якою необхідно пройти повний цикл виробничого процесу, освоїти новітні технології, отримати практичні та теоретичні знання
  • Розробка пропозицій з удосконалення виробничих процесів

   

  Всі молоді спеціалісти Компанії забезпечуються:

  • Гідною заробітною платою
  • Офіційним працевлаштуванням
  • Компенсацію житла
  • Висококваліфікованим наставником на період стажування
  • Цікавими та неоднорідними задачами

   

  Місце роботи: м. Чорноморськ

  Виростити управлінців нового покоління - це основне завдання програми! Тому перед учасниками відкриваються широкі можливості для кар'єрного росту і професійного розвитку.

   

  Не втрачайте свій Кернел Шанс!

   

  Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.

  Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.

  В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Термін розгляду - 10 робочих днів.