Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме rabota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
17.04.2018

Менеджер ЗЕД, регіональний представник у Києві

РОТРЕЙД
Другое
  • Регион:Киев

В компанії «РОТРЕЙД», яка разом з компанією «ГК „ПРОМІНВЕСТБУД" входить до складу KOScorporation: http://koscorporation.com/ ,відкрита вакансія Менеджера ЗЕД, керівника зовнішньоекономічного відділу, регіонального представника, тощо.

 

Основною вимогою до даної посади є: досвід роботи та налагоджені ділові зв'язки у зовнішньоекономічній діяльності; знання чинного законодавства та нормативних актів, що регламентують зовнішньоекономічну діяльність України, Митний кодекс України, зарубіжне митне законодавство;.

 

Про наявність підписаних договорів та/або налагоджених зв'язків з іноземними компаніями, зазначайте у супровідному листі, вказуючи країну (імпортер / експортер) та категорію товару продажу (такі резюме будуть розглядатись в першу чергу)

 

Ми шукаємо людину, яка має що нам запропонувати для продуктивної та результативної сумісної роботи (ми відкриті для любих пропозицій зі сторони менеджерів).

 

Робота видалена, рівень заробітної плати договірна, та визначається по закінченню співбесіди з керівником компанії.

 

Ця робота для ініціативних, наполегливих та комунікабельних. Якщо ви саме такі, бачите та хочете в подальшому реалізовувати себе в сфері зовнішньоекономічної діяльності надсилайте свої резюме та телефонуйте на вказаний номер.

 

Пам'ятайте, ми чекаємо саме Вашого дзвінка!