Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
27.03.2020

Кредитний експерт, менеджер по роботі з клієнтами, касир, оцінювач

9 000 грн.

Union Group
Торгівля роздрібна / Retail

  Привіт!

   Ти шукаєш своє місце в цьому світі, саме завдяки твоєму прагненню до кращого, ми маємо можливість з тобою познайомитися. Ми - Union Group, будемо раді допомогти тобі в знаходженні свого місця на цій планеті або в твоїх починаннях на просторах космосу!

    Ломбард "Партнер" є національною мережею №1 в Україні, завдяки цьому, ми надаємо для Тебе все необхідне і найкраще, для неймовірного розвитку твоїх здібностей, а саме:

   

  • Тренінги та наставника для придбання універсальних навичок, які стануть тобі в нагоді в будь-якій сфері діяльності.
  • Особистий скафандр і морську свинку якщо освоєння піде не в тому напрямі.
  • Твої результати і досягнення не залишаться без уваги. Вирушай в подорож по найчарівніших куточках планети разом з кращими співробітниками, світ чекає на тебе!
  • Затишне місце для відпочинку, де ти можеш з комфортом провести час відпочинку та заправитися.
  • Можливість кар'єрного росту. 95% наших співробітників досягають космічних результатів в нашій компанії. Нам приносить величезне задоволення спостерігати за розвитком наших співробітників!
  • Корпоративна культура, носієм якої станеш і Ти. Корпоративна соціальна мережа, тренінги, корпоративи, шалені квести від компанії у вибуховій команді.
  • Стабільні виплати. Твоя праця буде оплачена вчасно і без затримок.

  Ми знаємо, що в тебе є питання. Будемо дуже раді продовжити знайомство з тобою! Наш менеджер відповість на твої питання і допоможе підготувати майданчик для старту з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00. Наша безкоштовна гаряча лінія 0 800 300 400. Дзвінки зі всіх операторів безкоштовні.

  Відправ нам своє резюме і наш HR зв'яжеться з тобою!