Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Асистент з фінансів зі знінням англ. мови

Salary commensurate with experience
International Medical Corps
2 месяца назад
30 марта 2023
Харьков

International Medical Corps ніколи не вимагає від кандидатів гонорару, платежу чи іншої грошової операції. Якщо у вас вимагають грошей у зв’язку з цим вербуванням, будь ласка, повідомте Міжнародний медичний корпус на веб-сайті для повідомлення про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей веб-сайт, воно не розглядатиметься.   

Опис вакансії:  

Підпорядковуючись фінансовому менеджеру, асистент з фінансів відповідатиме за фінансову та адміністративну підтримку, забезпечуючи виконання повсякденних функцій бухгалтерського обліку та фінансового управління, а також загальних офісних операцій і процедур відповідно до політики офісу Міжнародного медичного корпусу у країні та вимог донорів. 

Щоб успішно виконувати цю роботу, особа повинна вміти виконувати кожну важливу функцію за принципом розумним пристосуванням або без нього. 

Основні Завдання і Обов’язки:   

Перераховані обов’язки та відповідальність є репрезентативними для характеру та рівня дорученої роботи та не обов’язково є всеохоплюючими. 

 • Підготовка всіх готівкових та банківських платіжних ваучерів та виплату коштів, забезпечуючи належне кодування та погодження, а також всю додаткову супровідну документацію. 

 • Виконувати функції зберігача готівки, забезпечуючи здійснення всіх виплат відповідно до політики та щоденну подачу залишків готівки в TMS до штаб-квартири. 

 • Щоденно вводити всі журнали касових і банківських операцій у програмі Excel і бухгалтерському обліку для полегшення закриття місяця. 

 • Готувати звіт про аналіз ПДВ для подання в Prime. 

 • Підтримувати реєстрацію, щомісячне сканування та відправку всіх фінансових документів до штаб-квартири. 

 • Оформляти журнали обліку заробітної плати персоналу згідно КОА. 

 • Допомога в архівуванні всіх фінансових та програмних документів. 

 • Будь-які інші обов’язки/завдання, які час від часу вважатиме за потрібне Супервайзер. 

 • Дотримання вимог інструкцій і процедур Зворотного зв’язку та реагування на основі громади (CBFRM).  

 • Співробітник впроваджуватиме та братиме участь у заходах відповідно до вказівок прописаних у правилах Зворотного зв’язку та реагування на основі громади (CBFRM). 

Інше 

Виконувати інші обов'язки за дорученням керівника

Мінімальні вимоги: 

Основні вимоги: 

 • Вища освіта у галузі фінансів або бухгалтерського обліку. 

 • Досвід роботи в даній сфері не менше 1 року. 

 • Хороші міжособистісні та командні навички. 

 • Прихильність і розуміння цілей, цінностей і принципів Міжнародного Медичного Корпусу. 

 • Відмінні навички міжособистісного та командного спілкування. 

 • Вільне володіння письмовою та розмовною англійською мовою. 

Компетенції 

 • Знання програм MS Office, включаючи MS Word, Excel та Outlook. 

 • Вміння працювати в режимі широкого залучення. 

 • Здатність інтегруватися та добре працювати в мультиетнічній та мультикультурній команді.

Норми поведінки 

Відповідно до даної посади, людина повинна стимулювати та заохочувати культуру дотримання вимог та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності та етики Міжнародного Медичного Корпусу та донорів, і дотримуватися цих стандартів. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів, шахрайство, корупцію чи переслідування. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки, ви зобов’язані про це повідомити.  

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; постійно та справедливо забезпечувати дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політик Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від переслідування, знущання та сексуальних домагань на робочому місці; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми.

Рівні можливості 

Міжнародний Медичний Корпус пишається тим, що надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного чи етнічного походження, віку, інвалідності чи статусу ветерана.

Резюме розглядаються на постійній основі

Anna Dudnyk

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: