Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Фармацевт (Pharmacy technician)

International Medical Corps
1 месяц назад
07 февраля 2023
Днепр

Фармацевт (Pharmacy technician)

International Medical Corps ніколи не вимагає від кандидатів гонорару, платежу чи іншої грошової операції. Якщо у вас вимагають грошей у зв’язку з цим вербуванням, будь ласка, повідомте Міжнародний медичний корпус на веб-сайті для повідомлення про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей веб-сайт, воно не розглядатиметься.

Опис вакансії:  

Основним обов’язком фармацевта є забезпечення того, щоб усі фармацевтичні препарати та інші медичні товари були доступні для відповідних закладів, які підтримуються Міжнародним медичним корпусом, у межах певної зони відповідальності, шляхом координації з різними відділами Міжнродного Медичного Корпусу – логістики, програм і фінансів. Ця відповідальність передбачатиме знання з управління ланцюгом постачання, знайомство з фармацевтичною політикою та правилами країни, включаючи правила імпорту та логістичну політику та процедури Міжнародного Медичного Корпусу. Очікується, що фармацевт сприятиме реалізації програми, забезпечуючи надання відповідних медичних товарів найвищої якості у відповідній кількості, необхідній для реалізації програм Міжнародного Медичного Корпусу. 

Основні Завдання і Обов’язки:   

Фармацевт відповідає за управління фармацевтичним ланцюгом у призначеному польовому офісі за погодженням з технічним керівником, менеджером програми охорони здоров’я, менеджером з логістики та/або призначеними особами. 

Перераховані обов’язки та відповідальність є репрезентативними для характеру та рівня дорученої роботи та не обов’язково є всеохоплюючими.  

Представництво: 

 • Представляє фармацевтичний відділ на всіх відповідних зустрічах та безпосередньо у полях, у межах роботи Міжнародного Медичного Корпусу. 

 • Підтримує та/або призначає керівника програми охорони здоров’я під час обговорень медичних товарів із колегами на місцевому рівні на відповідних зустрічах, таких як субнаціональні зустрічі кластерів охорони здоров’я. 

Розробка пропозиції: 

 • Сприяти внесенню даних з полів які стосуються медичних товарів, що необхідні для розробки проекту. 

 • Розробити та подати розрахунки кількості медичних товарів відповідно до формулярів, затверджених приймаючою країною та донором, у межах затвердженого обсягу проекту та бюджетних обмежень. 

 • Сприяти визначенню необхідності аутсорсингу додаткових медичних товарів, аби збільшити закуплені донорами предмети для забезпечення комплексної підтримки відповідно до дизайну-проекту. 

Контроль якості: 

 • Очолювати відділ охорони здоров’я на місцях із забезпечувати, щоб усі фармацевтичні препарати та інші медичні товари, включаючи медичне та лабораторне обладнання та матеріали, відповідали загальноприйнятим стандартам 

 • За підтвердженням головного фармацевта в якості технічного експерта брат участь у процесах попередньої кваліфікації та верифікації постачальника на рівні місця впровадження проекту. 

 • Сприяє найвищим стандартам управління ланцюгом постачання шляхом дотримання стандартів ВООЗ щодо придбання, зберігання, доставки, розподілу та утилізації медичних товарів. 

Супервізія:  

 • Відповідати за технічний нагляд за аптеками на ділянках та медичними товарами. 

 • Гарантувати, що всі установи, які підтримує Міжнародний Медичний Корпус, дотримуються правил управління запасами Міжнародного Медичного Корпусу, а також належного управління ланцюгом поставок фармацевтичних препаратів. 

 • Слідкувати, що молодший персонал дотримується процедур відповідності та забезпечення якості. 

Звітування: 

 • Забезпечувати своєчасне звітування відповідному персоналу, включаючи технічного керівника, менеджера програми охорони здоров’я та координатора польової діяльності, про невикористані запаси, пошкоджені ліки чи будь-які інші порушення, які спостерігаються під час використання фармацевтичних препаратів та інших медичних товарів. 

 • Зустрічна перевірка будь-яких поданих щомісячних консолідованих звітів про споживання та запаси. 

Робота з документами: 

 • Складання листів про пожертвування та підготовка замовлень на видачу товарів відповідно до запитів, отриманих від фармацевтів у підтримуваних закладах охорони здоров’я, що підтверджується записами про споживання та звітами про запаси. 

 • Зберігання файлів у друкованому та електронному вигляді для всіх документів, що стосуються закуплених, отриманих подарунків у натуральній формі та подарованих медичних товарів, включаючи записи про утилізацію прострочених або непридатних для використання фармацевтичних препаратів відповідно до вказівок країни перебування та донорів. 

Розвиток професіоналізму команди: 

 • Відповідає за особистий і професійний розвиток співробітників шляхом регулярного відвідування можливостей навчання онлайн або особисто. 

 • Робити внесок у розвиток потенціалу серед клінічного та іншого персоналу Міжнародного Медичного Корпусу у забезпеченні належних фармацевтичних процедур, відповідності політиці використання основних лікарських засобів, та управління медичними товарами. 

Моніторинг та оцінка: 

 • Координувати роботу з відділом Моніторингу, оцінки, підзвітності та навчання (MEAL), щоб забезпечити проведення регулярного моніторингу аптек і сховищ у підтримуваних закладах охорони здоров’я. 

 • Гарантувати, що всі робочі місця підтримують оновлені інвентаризації запасів, реєструють використання через звіти про споживання та звітують про ліки, термін придатності яких майже закінчується, про загрозу вичерпання запасів, а також медичні товари доставка яких затримується. 

Складське приміщення та Зберігання: 

 • У співпраці з відповідальним за медичні товари гарантувати, що медичні товари на складі Міжнародного Медичного Корпусу приймаються, зберігаються та транспортуються відповідно до міжнародно прийнятих стандартних практик, включаючи відстеження термінів придатності, політику FIFO (перший зіпсувався – перший вийшов), BIN картки, картки запасів, реєстри відстеження, порогові значення повторних заказів, чистота на складі, моніторинг температури та інші завдання, пов’язані з підтримкою якості та зберіганням фармацевтичних препаратів та інших медичних товарів. 

 • Слідкувати за запасами фармацевтичних та інших медичних товарів і повідомляйте про необхідність запиту на поповнення. 

 • Забезпечувати відстеження надмірно та недостатньо використаних предметів, інформувати про них керівника програми та старшого медичного працівника. 

Інші обов'язки:  

 • Дотримуватися адміністративних розпоряджень щодо графіків роботи, ведення документації, спілкування з пацієнтами, поповнення запасів основних фармацевтичних препаратів та інших медичних товарів. 

 • Дотримуйтесь Кодексу поведінки Міжнародного Медичного Корпусу та міжнародно визнаних гуманітарних принципів. 

 • Виконувати будь-які інші завдання, необхідні та обговорені з його/її керівником. 

Мінімальні вимоги: 

 • Ступінь бакалавра з фармацевтики. 

 • Необхідно пред’явити сертифікат про навчання або попередній досвід управління аптекою чи про інший еквівалентний досвід.  

 • Бути знайомим з базовим пакетом медичних послуг згідно МОЗ. 

 • Знання та попередній досвід роботи з управлінням запасами. 

 • Бажано досвід роботи з фармацевтичними препаратами та іншими медичними товарами. 

 • Здатність працювати під напругою та готовність бути на виклику, коли виникне потреба. 

 • Бажання працювати в команді. 

 • Знання англійської мови: вміти читати, писати та розмовляти англійською мовою.  

Додаткова інформація 

Необхідність відряджень

Норми поведінки 

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки , ви зобов’язані про це повідомити.   

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми. 

 Рівні можливості 

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана. 

Похожие вакансии по профессиям: