loading

2 дня назад - 19.02.2020

Начальник отдела маркетинга

Симба Тойз Украина, ООО

Адрес: Киев, Красноткацкая, 42, Деснянский, Черниговская
Контакт: Александр
Телефон: +380685952726

Філія німецького концерну Simba Dickie Group, одного з найбільших виробників дитячих іграшок, оголошує конкурс на посаду керівника відділу маркетингу.

Вимоги до кандидата:

Освітньо-кваліфікаційний рівень: повна вища професійна освіта, напрям підготовки один з: «Менеджмент», «Економіка і підприємництво», «Маркетинг». Знання англійської мови вище середнього. Стаж роботи (за фахом) не менше 3 років на керівних посадах з маркетингу.Вільне володіння програмами з MS Office. Досвід роботи бренд-маркетологом.

Повинен знати та вміти використовувати:

Сучасні стратегії, концепції, методи маркетингуІнструменти просування у каналах класичного маркетингу (медіа, PR, івенти, зовнішня реклама).Інструменти веб-маркетингу (GoogleAdwords, SEO, SMM, Youtube, e-mail та інш.) Методи аналізу ефективності веб-маркетингу. Методи маркетингового аналізу (SWOT, VRIO, аналіз ринку, канали дистрибуції, фактори успіху та інш.). Функціональні обов'язки:

Розробка Стратегії маркетингу дитячих іграшок. Формування та виконання бюджету Відділу маркетингу.Забезпечення участі Відділу у складанні перспективних і поточних планів реалізації товарів. Організація роботи з ефективного використання, розвитку наявних та пошуку нових каналів комунікації з цільовими групами споживачів у сегментах В2В та В2С. Розробка та реалізація планів розвитку каналів дистрибуції товарів підприємства. Маркетингова підтримка поточних Інтернет-проектів. Організація виконання заходів щодо активізації попиту та стимулюванню продажів шляхом створення рекламних та інформаційних матеріалів. Аналіз та звітність за результатами маркетингових заходів.

Ми пропонуємо: Роботу в сучасному офісі в колективі однодумців, закордонні відрядження до Німеччини та Франції, участь в бізнес-конференціях, тренінгах та семінарах. Конкурентну заробітну плату (рівень з/п обговорюється на співбесіді). Офіційне працевлаштування, працюємо відповідно КЗпП України. Режим роботи с 9-00 до 18-00, перерва з 12.30 до 13.30, п'ятиденний робочий тиждень. Територіальне місце розташування офісу - 7 хв. від метро Чернігівська.

Понравилась вакансия?

Подписаться на похожие вакансии

Получать рассылку на новые похожие вакансии

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников в
базе резюме еще до размещения вакансии

Зарегистрируйтесь и разместите резюме

Разместить резюме

Начните поиск с размещения резюме

40% работодателей ищут сотрудников
в базе резюме еще до размещения вакансии

  • Создайте свое резюме на rabota.ua
  • Получайте предложения от работодателей