Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
28.01.2021

Провідний фахівець із закупівель

Укренерго, НЕК
Энергетика и Энергоносители

   Національна енергетична компанія «Укренерго» запрошує в свою команду

   провідного фахівця із закупівель

  Основні задачі:

  • Організація проведення спрощених закупівель /процедур закупівель товарів, послуг, укладання прямих договорів в НЕК «Укренерго».
  • Отримання та обробка заявок щодо процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та ін., підготовка проектів тендерних документацій/оголошень на закупівлю, пректів договорів на закупівлю, проектів протоколів на всіх стадіях закупівельного процесу з урахуванням вимог чинного законодавства України в сфері публічних закупівель та розпорядчих документів НЕК «Укренерго».
  • Забезпечення своєчасного направлення на погодження проектів тендерних документацій (проектів договорів та ін.документів) в порядку, встановленому розпорядчими документами та організація розгляду структурними підрозділами питань/звернень/вимог учасників закупівель шляхом використання СЕД.
  • Своєчасне оприлюднення через авторизований електронний майданчик електронної системи закупівель Рrozorro інформації про закупівлі (оголошення, тендерні документації для проведення закупівель, зміни до тендерних документацій, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, інформацію про відхилення пропозиції, договорів про закупівлю, інформацію про відміну закупівлі, проектів відповідей відповідно до запитів, що надходять через електронну систему, надання роз'яснень щодо умов тендерної документації, вимог потенційних учасників щодо усунення порушень під час проведення спрощених закупівель/процедур закупівель чи/або скарг, що стосуються умов документації торгів звітів про виконання/розірвання укладених договорів тощо;
  • Організація процесу щодо розгляду поданих тендерних пропозицій учасників торгів стосовно відповідності пропозицій учасників кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника, встановленим в тендерній документації. Взаємодія з відповідальними підрозділами шляхом обміну інформацією і документами для вивчення, порівняння та оцінки пропозицій учасників/переможців, включаючи узагальнення службових записок щодо результатів перевірки в установленому порядку, згідно розподілу функціональних обов'язків.
  • Здійснення супроводу та контролю за станом виконання укладених договорів в межах повноважень відділу.

  Вимоги:

  • Повна вища гуманітарна/економічна/технічна/юридична освіта;.
  • Володіння ПК на рівні впевненого користувача - MS Office, Microsoft Excel.
  • Від 3 років досвіду роботи у сфері публічних закупівель (досвід роботи у проведені закупівель товарів, робіт та послуг).
  • Впевнений користувач на електронному майданчику Prozorro (створення та супроводження прцедур закупівель\спрощених закупівель та ін.)
  • Досконале знання законодавства у сфері публічних закупівель (ЗУ «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та інших законодавчих актів України, що стосуються проведення публічних закупівель); узагальнення інформації по закупівлях та формування висновків на основі законодавства у сфері публічних закупівель.
  • Знання структури, розуміння принципів складання і виконання договорів.
  • Уміння працювати в форматі багатозадачності та швидко приймати рішення, досвід ведення переговорів, вміння проводити телефонні перемовини з потенційними клієнтами, навички ділового листування.
  • Відповідальність, уважність, вміння працювати в команді, орієнтованість на результат.

  Ми пропонуємо:

  • Офіційне працевлаштування (оплачувана відпустка/ лікарняні)
  • П'ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя)
  • Інші соціальні гарантії, передбачені КЗпП та Колективним договором
  • Навчання і вдосконалення знань за рахунок компанії
  • Просимо надсилати розгорнуті резюме із зазначенням назви вакансії та бажаного рівня заробітної плати.

  Просимо надсилати розгорнуті резюме із зазначенням назви вакансії та бажаного рівня заробітної плати.

  Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних НЕК «Укренерго» у рамках чинного законодавства України.

  Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв'язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом двох тижнів в разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

  Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.

  В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади.

  Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії «Укренерго»!