Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.10.2019

Спеціаліст з верифікації

8 850 грн.

ПриватБанк
Банки

  Подивись на себе: мурр, уважний та ввічливий, ви точно котик. А у нашому контакт-центрі працюють лише котики. Здається, нам по дорозі!

   

   

  Ти наш ідеальний кандидат, якщо уважний до деталей, посидючий та витривалий. Освіта значення не має, навчимо всього з нуля.

   

   

  Які обов'язки?

   

   

  Перевірка просканованих документів

   

   

  Ми пропонуємо:

   

   

  Гідну заробітну плату: стартовий цільовий дохід 8 850 грн за кілька місяців збільшується до 10000 - 12000 грн. Виплата зарплати - 2 рази на місяць. Дохід складається з постійної і змінної частини: чим більше заявок обробляєш, тим більший отримуєш бонус.

   

  Зручний графік на вибір: денні зміни 5/2, 2/2, нічні - 2/2.

   

  Стажування та навчання на рахунок банку.

   

  Гарантований кар'єрний ріст. Ми рекомендуємо кращих співробітників, які стабільно демонструють високі результати для роботи в аналітичних підрозділах, командах розробки продуктів і послуг банку - в залежності від їх здібностей і побажань.

   

  Безкоштовний корпоративний транспорт (більше ніж 14 автобусних маршрутів).

   

   

  Телефону або пишу у viber/telegram +380995561992 Валерія

   

   

  А друзям порадь дізнатись більше про вакансії у рідному місті або підібрати роботу у ПриватБанку, яка повністю відповідатиме навичкам, можна з нашим Telegram-ботом: https://t.me/PrivatRecruitingBot.

   

   

  Мрій і дій!