Менеджер по роботі з клієнтами/ Мениджър обслужване на клиенти

44 400 — 65 000 ₴   ставка
9 месяцев назад
25 июля 2023
Львов

АФЕСПРО -е международна компания, която предоставя на своите клиенти консултантски и информационни услуги в областта на международната търговия.
Ако търсите работа в интересна и перспективна насока, компания с отличен екип, здрава корпоративна култура и възможност за достойно заплащане, трябва да се запознаете с тази свободна позиция!

Ако сте от друг град не е проблем фирмата превозва служители и осигурява жилища.

Изисквания:

  • енергия и амбиция;
  • желание за непрекъснато развитие както финансово, така и професионално;
  • желание за работа в екип

 Задължения:

  • провеждане на изходящи повиквания;
  •  информиране на клиенти за услугите на нашата компания;
  • управление на CRM системата.

Ние предлагаме:

  • модерен офис в Лвов
  • гореща клиентска база;
  •  конкурентна заплата: ставката от 44 400 е фиксирана и не зависи от продажбите + бонуси (20% от продажбите, изплащани всеки понеделник);
  • маратони/промоции/допълнителни бонуси
  • персонално обучение;

Искате ли да работите в успешна международна компания, с приятелски настроен и професионален екип, продавайки качествени услуги и печелейки пари от това?
След това ни изпратете автобиографията си и ще се видим на интервюто!