Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер з продажу-оренди нерухомості, рієлтор, без досвіду роботи (безкоштовне навчання)

10 000 — 100 000 ₴   залежить від бажання і уміння працювати
IDEAL HOME
1 месяц назад
12 апреля 2023
Киевул. Кирилівська 13 б

ЧОМУ ВИ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ САМЕ У НАШІЙ АГЕНЦІЇ?
Ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ для наших співробітників.


Ви навчаєтесь теорії та вже паралельно виконуєте завдання. Виходячи з досвіду ми вважаємо, що теорія без практики не можлива, відповідно і практика без теорії!

     Ми заохочуємо амбітних людей, які хочуть рости на посаді.

МИ ОПЛАЧУЄМО всю рекламу.

Ми маємо величезну клієнтську базу. ВАМ НЕ ПОТРІБНО САМИМ ШУКАТИ КЛІЄНТІВ!

Повна ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА в роботі!

     Ви берете участь у всіх робочих процесах від показу до угоди!

Ми вийшли на ЗАРУБІЖНИЙ РИНОК з продажу нерухомості! Ми є партнерами понад 10 найкращих забудовників Північного Кіпру та даємо можливість своїм співробітникам займатися продажем нерухомості на міжнародному рівні! Якщо Ви володієте англійською або турецькою  мовою у Вас є дуже великий шанс відправитися у 4х денне ВІДРЯДЖЕННЯ ПО ПІВНІЧНОГО КІПРУ від імені нашого Агентства.
 
    ЯКІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ'ЯЗКИ НА ПЕРШОМУ ЕТАПІ РОБОТИ?


Вивчення попиту та пропозиції на ринку нерухомості.
Формування Вашої особистої бази клієнтів. 

Де брати Клієнтів? У нашій системі CRM, яка щодня автоматично поповнюється.
      -   Організація та проведення оглядів/показів для потенційних покупців.
     -  Організація зустрічей з власниками.
p.s. Всі вищезазначені функціональні обов'язки Ви виконуєте під керівництвом вашого куратора! 

                               СКІЛЬКИ ТРИВАЄ НАВЧАННЯ?

        "Вік живи вік учись…"Кожна угода у продажу по-своєму цікава та індивідуальна!  Яким би досвідченим не був співробітник, йому завжди доводиться вчитися лише на своїх помилках. Ази рієлторського мистецтва співробітники пізнають у середньому вже за перший місяць роботи! 

ЯК ШВИДКО  У ВАС БУДЕ ПЕРШИЙ ЗАРОБІТОК?

    Все залежить тільки від Вас!  Ви можете заробити своі перші кошти уже на слідуючий день роботи в наший компанії -  є такі приклади! А можете і місяць працювати без заробітку.  Обравши діяльність ріелтора, Ви повинні розуміти, що це «гра в довгу». На початку Ви сієте поле зерном, потім доглядаєте його і врешті- Ви збираєте богатий врожай! Врожай це не тільки фінансовий добробут, але й нові знайомства та безсумнівно величезний досвід, який стане Вам у нагоді в будь-якій сфері та в багатьох життєвих ситуаціях.

    Ви як ріелтор є окремою структурною одиницею, Ви повинні розуміти, що Ви працюєте самі на себе, а Ваш керівник є вчителем та інвестором, вкладаючи у Вас свої знання, свій час та фінанси на Ваш розвиток, а тому ваш керівник як ніхто інший зацікавлений в тому, щоб ви хорошо заробляли, заробляєте ви - заробляє компанія! У будь-якого бізнесу має бути нормальний запас коштів – фінансова подушка безпеки.  Завдання у фінансової подушки лише одне — допомогти вам грошима у випадках, коли у вас ще немає прибутку, у нашому випадку це період навчання. Але не забувайте Ви навчаєтесь і паралельно працюєте, а отже дохід не за горами! 

         ЯКА ПЕРСПЕКТИВА, ЧИ Є КАР'ЄРНЕ ЗРОСТАННЯ У НАШІЙ АГЕНЦІЇ? 

 Чим приваблива професія – рієлтор? Ви залежите самі від себе, Ваш дохід залежить прямо пропорційно від виконаної Вами роботи. 

ВИ САМІ ПЛАНУЄТЕ СВІЙ РОБОЧИЙ ДЕНЬ. Ще взимку Вам не потрібно писати заяви і відпрошуватися у свого керівника, щоб спекотного літа вирушить зі своїми близькими у довгоочікувану відпустку.Ви амбітна людина? Чи пропрацювали певний час у нас в Агентстві і вже впевнені в собі? Знаєте послугу, яку надаєте своїм клієнтам? Ви маєте повне право перейти на ПАСИВНИЙ ДОХІД та формувати свою команду.           За Вашого бажання та виконання певних завдань ми відкриваємо Вам свій особистий офіс, де ВИ СТАНЕТЕ КЕРІВНИКОМ ФІЛІЇ НАШОЇ АГЕНЦІЇ!

       НЕРУХОМІСТЬ ЦЕ АПОГЕЙ ПРОДАЖУ!  Для більшості людей це найдорожча та важлива покупка у житті. Навички та знання набуті в Агентстві нерухомості, стануть Вам у нагоді в будь-якій сфері та в багатьох життєвих ситуаціях.  Так як це робота з людьми, ріелтору необхідно мати комунікабельність, вміти слухати і чути свого клієнта, мати такт і гнучкість, цілеспрямованість. А оскільки це продажі, то й умінням переконувати та вести переговори. 

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

 Продаж починається зі слова - НІ!

МИ зацікавлені в тому, щоб Ви заробляли і заробляли достатньо!

 ВИ зароблятимете достатньо! 

МИ навчимо Вас продавати нерухомість!

 ВИ в повній мірі будете знати послугу рієлтора!

 МИ зробимо з Вас впевненого у собі рієлтора! 

ВИ будете впевнені в собі та в тому, що Ви робите!

 МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ СПІВПРАЦЮ У НАШІЙ КОМПАНІЇ ВИКЛЮЧНО НА УМОВАХ: WIN – WIN )))ТЕЛЕФОНУЙТЕ!!!  

Василь Степанович

Похожие вакансии по профессиям: