Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Menedzer zе sprzedazy / Менеджер з продажу

37 500 — 75 000 ₴   Ставка та Преміальні бонуси
Urban Gik
10 месяцев назад
29 мая 2023
Киев

У зв’язку з розширенням ми відкриваємо новий відділ
МЕНЕДЖЕРІВ З ПРОДАЖУ, який буде працювати з процесами всередині компанії: як існуючими, так і новими. Консультувати клієнтів та допомогати з активацією акаунту.
( ТАКОЖ РОЗГЛЯДАЄМО КАНДИДАТІВ БЕЗ ДОСВІДУ РОБОТИ )

 Компанія Urban Gik ми одні з лідерів на ринку Європи у сфері консалтингу та сервісу для швидкої телефонізації в Польщі. За 5 років свого існування маємо більше 8 тис. клієнтів.
Про нас :

  • Urban Gik на ринку Європи з 2018-го року.
  • Маємо більше 2 тис. постійних клієнтів.
  • Відкрили 3 філіали, з них 1 у Києві.
  • 68% наших клієнтів звертаються до нас повторно.
  • За цей рік ми віросли на 20%.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wysokie cele zyciowe i ciagly rozwoj.
  • Dyscypliny i zorganizowania.
  • Umiejetnosci zwiezlego i kreatywnego wybrniecia z nietypowej sytuacji w trakcie dialogu.
  • Znajomosci jezyka polskiego na poziomie konwersacyjnym.

Glowne zadania:

  • Praca z klientami zagranicznymi - aktywne angazowanie nowych partnerow, rozpatrywanie zapytan ofertowych, przygotowywanie propozycji technicznych i handlowych.
  • Prowadzenie rozmow konsultacyjnych z klientami zainteresowanymi wspolpraca z nasza firma.
  • Zapoznanie klientow ze strona internetowa firmy.
  • Dbanie o jakosc obslugi i zadowolenie klientow.
  • Analizowanie i rozwijanie indywidualnych i komercyjnych potrzeb klientow.
  • Laczenie klientow ze specjalistami.
  • Udzial w miedzynarodowych konferencjach.

Warunki jakie oferujemy:

  • Pieciodniowy staz oraz utrwalenie poznanego materialu w ciagu dwoch miesiecy.
  • Komfortowe miejsce pracy z nowym sprzetem.
  • Wynagrodzenie w wysokosci 37 500 UAH i premie bonusowe.
  • Prace w pelnym wymiarze godzin z harmonogramem od 10:00 do 19:00.

CHCESZ PRACOWAC W MIEDZYNARODOWEJ FIRMIE?

Skontaktuj sie ze mna i zapisz sie na szkolenie, ktore rozpocznie sie wkrotce:
MARIIA - Показать контакты +380 66 507 72 60
Telegram - @hrmariia

Макаренко Марія Андріївна