Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
22.05.2018

Викладач служби з питань взаємодії зі ЗМІ та комунікацій з громадськістю

Міжнародний аеропорт Бориспіль, ДП
Транспорт и Логистика
  • Регион:Киев

Характеристика посади:

Умови праці - нормальні

Графік роботи - щоденний

Кваліфікаційні вимоги -вища освіта за відповідним освітнім рівнем (магістр/спеціаліст). Стаж роботи за спеціальністю не менше 2-х років. Володіння сучасними формами, методами, прийомами організації навчально-виховного процесу. Ґрунтовна професійна компетентність. Повинен мати ціннісні орієнтації, спрямовані на культурний, духовний розвиток людини як особистості. Знання англійської мови на рівні Advanced (C1) або Proficienci (C2).

Посадові обов'язки: Здійснювати навчання та практичну підготовку слухачів з урахуванням специфіки професійної діяльності. Здійснювати та підтримувати навчальний процес згідно з вимогами діючого законодавства, наказів та інших керівних документів уповноваженого органу з питань цивільної авіації, внутрішніх документів підприємства. Проводити навчальні заняття згідно з розподілом навчального навантаження, використовувати різноманітні прийоми, методи та засоби навчання. Відповідати за комплексно-методичне забезпечення навчального процесу з урахуванням специфіки професійної діяльності. Використовувати інформаційно-комунікаційні та інші педагогічні технології, розробляти мультимедійні презентації. Розробляти та виконувати робочі навчальні плани та освітні програми. Розробляти проекти контрольних робіт, тестів, заліків до навчальних програм відповідного напрямку та інше.

Особистісні характеристики - Пунктуальність, тактовність, вміння працювати в команді.