Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Спеціаліст з бухгалтерського аналізу

12 000 — 15 000 ₴  
SSCU Data Acquisition and Validation
2 месяца назад
30 июля 2022
Львов

Досвідчений спеціаліст або дуже хороший випускник у галузі бухгалтерського аналізу.

Зарплата 12.000-15.000 гривень чистими на місяць при 160 робочих годинах. Щогодини понаднормової роботи оплачується. Free Lancer (ФОП 3 групи) може виставити рахунок-фактуру 18 000 - 22 500 гривень. Графіка є гнучкою.

Потрібні умови для цієї роботи!

- Потужний комп'ютер (вітається, але не є обов'язковим)

- Дуже добре розуміння того, як побудовано балансові звіти, звіти про доходи та звіти про рух коштів. Необхідно знати, чим відрізняються баланси, звіти про доходи та звіти про рух грошових коштів у різних галузях і секторах. 

- Ви також маєте уявлення про те, як працюють міжнародні стандарти бухгалтерського обліку. (МСФЗ, USGAP), детальне знання тут не потрібно, досить простого загального розуміння загальних відмінностей. (вітається, але не є обов'язковим)

- Ви також маєте уявлення про різні методи бухгалтерського обліку. Наприклад: Ви розумієте різницю між методом обліку собівартості продажів та методом обліку загальних витрат (Cost of sales method / Total costs method) у звіті про прибутки та збитки. Ви розумієте різницю між прямим і непрямим (direct/indirect) методом у звіті про рух коштів.

- Володіння англійською бухгалтерською термінологією (B2, C1, C2)

Alexander Hepting

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: