Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Офіціант

АРКАДИЯ-СИТИ, ООО
3 месяца назад
02 сентября 2022
Одесса Небесної Сотні,2

На постійну роботу в ресторан української кухні NASH потрібен офіціант з досвідом роботи понад два роки. Ресторан є зразком сервісу та працює у будь-яку пору року.  Запрошуємо до своєї команди досвідченого офіціанта зі спеціальною освітою, який прагне набувати нового професійного досвіду, активного продажника та позитивну і щиру людину.

Умови роботи: 3/3,  з 8:00 до 22:00, кожен четвер - санаврал, 3% від особистої каси, виплата заробітної плати двічі на місяць, без затримок, 2-х разове харчування, організація розвезення після роботи.

 В обов'язки офіціанта входить знання меню кухні і бару, сервірування столу, зустріч гостей, знайомство їх з меню, у разі потреби - поради у виборі страв, одержання замовлення, передача замовлень у гарячий і холодний цехи кухні, пробивання чеків на касовому апараті, доставка замовлення гостям, розрахунок з ними, підтримка робочої зони у чистоті.

 З Вас - гарний настрій, охайний вигляд і сервіс, з компанії - навчання на робочому місці, своєчасна виплата заробітної плати та атмосфене місце роботи під керівництвом досвідченого адміністратора.

Чекаємо на відгуки. Приділемо увагу кожному резюме, яке відповідає вимогам до посади.

Світлана

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: