Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
14.01.2021

Економіст, Спеціаліст по тендерним закупівлям

UBAZ
Строительство
  • Регион:Киев

Посадові обов'язки:

1.1.  Вміння працювати в системі «Прозорро».

1.2.  Забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених Законом про публічні закупівлі.

1.3. Здійснює моніторинг змін у законодавчому і нормативному забезпеченні функціонування системи публічних закупівель в Україні.

1.4.    Складає тендерну документацію проведення закупівель робіт і послуг (ведення та складання протоколів, листування, тощо).

1.5. Оприлюднює інформацію про закупівлі через авторизовані електронні майданчики на веб-порталі Уповноваженого органу.

1.6. Надає роз’яснення щодо тендерної документації, вносить зміни до неї та  розміщує її в електронній системі закупівель.

1.7.    Оприлюднює річний план закупівель та зміни до нього шляхом розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дати їх затвердження.

1.8.    Забезпечує проведення закупівель товарів, робіт та послуг без застосування спеціалізованого електронного майданчика

1.9. Обробка первинних даних з 1С та підготовка звітів в MS Office: Excel, з формуванням зведених таблиць, графіків, формул, та ін функцій.

Зверніть увагу: державна служба, на термін дії карантину офіційне оформлення шляхом підписання контракту. 

Робочий день з 8:00 до 17:00 з пн-пт.