Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
29.12.2020

Бетоняр - арматурник

ВОРК ХАБ УКРАЇНА, ТОВ
Строительство
  • Регион:Другие страны

Українська будівельна компанія здійснює будівництво житлових та комерційних об'єктів на територіях різних країн, зокрема  Польщі, Німеччини та Норвегії.

Вимоги: наявність закордонного паспорта, досвід роботи від 1 року, фізичне здоров’я, відповідальність, бажання працювати в команді.

Умови роботи: офіційне працевлаштування в українській компанії згідно з КЗпПУ, виконання робіт за кордоном у відрядженні (вахтовий метод 3?6 місяців), висока оплата праці, проживання за рахунок компанії (кімнати на 4?8 чол. з спільною кухнею та вигодами з обов’язковим дотриманням правил проживання), харчування за власний рахунок (кухні обладнані усім необхідним), щоденний доїзд до будівельного об'єкту та назад за рахунок компанії. Працівники забезпечуються усім необхідним інструментом та засобами індивідуального захисту. Компанія забезпечує безкоштовно оформлення усіх необхідних дозвільних документів (дозволи, візи, види на проживання, інструктажі, допуски)

Обов’язки: — армування залізобетонних конструкцій житлової та комерційної забудови на території Польщі: Вроцлав, Катовіце, Познань.

Оплата праці на руки: 

Арматурник - від 17 до 23 зл./год. Індивідуальна ставка працівника розраховується шляхом збільшення базової ставки 17 зл./год. на відповідні коефіцієнти в залежності від кваліфікації.

За умови злагодженої та ефективної роботи команди, перевиконання графіку будівництва з дотриманням якості виконання робіт, оплата праці може збільшуватися пропорційно в залежності від досягнутих результатів.

Постійним працівникам доплата 400 зл./міс. Постійним вважається працівник, який планує працювати не менше 3-х вахт поспіль, або не менше 9-ти місяців в році.

Постійні працівники вищої кваліфікації матимуть змогу працювати в інших країнах Європи(Німеччина, Норвегія) з оплатою праці від 10Є за годину та відповідною місячною доплатою за вахти від 200Є.