Вакансия закрыта

Вероятно, работодатель нашел резюме нужного кандидата в базе резюме robota.ua
А ваше резюме есть в базе?
Создать резюме
Внимание! Это - архив вакансий. Вакансии, которые Вы здесь найдете, неактуальны и помещены сюда исключительно в ознакомительных целях.
18.10.2019

Прийомоздавальник вантажу і багажу

Анонимный работодатель
  • Регион:Днепр

АСК «Укррічфлот» - це комплексний логістичний оператор, що володіє власною інфраструктурою і надає комплексні рішення з використанням річки Дніпро.

У нашому арсеналі 5 потужних портів, великий флот, елеватор і судноремонтний завод. Головна місія бізнесу - сучасний розвиток найбільш екологічної воднотранспортній артерії України - річки Дніпро.

Запрошуємо до співробітництва прийомоздавальників.

Вимоги: досвід роботи комірником, прийомоздавальником вантажу і багажу, вагарем, тощо. Досвід роботи з ТТН, обліковими програмами.

Розглянемо кандидаток без досвіду з бажанням навчитись та працювати. Мінімальний рівень заробітної платні від 8000 грн. Та подалі "+" - нічні, вечірні, вихідні...

Обов'язки: своєчасний та якісний облік вантажів, що надходять в порт чи відвантажуються з порту, робота в обліковій програмі.

Умови роботи: офіційне працевлаштування з першого дня, гарний колектив, робота змінами, при відсутності досвіду - навчання, стажування.

Ми пропонуємо:

роботу в стабільній компанії; можливість професійного та кар'єрного розвитку; конкурентоспроможну заробітну плату; офіційне працевлаштування та дотримання КЗпП, змінний графік роботи, місце роботи: Лівий або Правий берег.

Якщо Вас зацікавила ця вакансія, будь ласка, надішліть нам своє резюме або зверніться за тел. 370-57-10 або 050 538 48 89

 

Надсилаючи своє резюме на дану вакансію, Ви надаєте згоду на обробку своиїх персональних даних.