Пошук за рубриками
Пошук за професіями
Пошук за містами
Пошук за компаніями

Пошук роботи по компаніях

Назад до переліку

Компанії Торговля оптовая / Дистрибуция / Импорт-экспорт

Знайти компанію

BAYADERA GROUP

Premium

«Баядера Логистик» – крупнейший дистрибутор алкогольной продукции в Украине – успешно работает на рынке с 1991 г. Штат компании насчитывает более 4 тыс. человек. Портфель брендов включает 20 собственных и более 80 привлеченных торговых марок.

ERC

Premium

ERC (Enhanced Resource Company) – професійний дистрибутор в Україні з 1995 року з власними методами розвитку та підтримки каналу, сервісом до- та після- продажів.

HILTI

Premium

Компания Hilti является признанным мировым лидером в производстве профессионального строительного оборудования.

KIDDISVIT

Premium

Крупный дистрибьютор детских товаров и игрушек.

Nemiroff

Premium

ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД" займається виробництвом та реалізацією спиртних напоїв ТМ "Nemiroff".

STV group

Premium

STV group — понад 20 років успіху на ринку України! Ми надаємо послуги дистрибуції товарів FMCG. В нашому портфелі представлено понад 50 брендів провідних світових виробників. Компанія неодноразово отримувала титул «Кращий дистриб’ютор року».

Wine Bureau / Good Wine

Premium

Ідея створення компанії Бюро Вин – постачання вин, міцних напоїв та продуктів харчування з усього світу безпосередньо від виробників, що дає можливість запропонувати нашому покупцю справедливі ціни і широкий асортимент.

Аляска / IDS Aqua Service

Premium

IDS Aqua Service-компанія з виробництва та доставки питної води, найвідоміших брендів ТМ "Моршинська" та ТМ "Аляска". Входить до складу холдингу IDS BORJOMI UKRAINE. Високий рівень сервісу забезпечує нам більше 211000 задоволених клієнтів по всій Україні.

Долфі-Україна

Premium

Долфі-Україна одна з найбільших дистрибуторських компаній в Україні. Входить до складу швейцарської торгово-промислової корпорації МедПак Свіс Груп. За 10 років роботи компанія досягла найвищої позиції серед постачальників товарів мед призначення

Мебельный Эксперт плюс, ООО

Компания «Мебельный Эксперт Плюс» предлагает лучшие мебельные материалы и комплектующие из Европы.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
129
Наступна