Більше резюме та контактна інформація кандидатів
будуть доступні тільки після реєстрації компанії

Зареєструватися
Резюме Директор департаменту у Києві - Анатолій, 50 років | Robota.ua

Анатолій

активно шукаю роботу

Директор департаменту

Київ 50 років  

Зареєструйтеся  або увійдіть , щоб відкрити телефон та email пошукача чи запропонувати вакансію.

Ключова інформація

Маю досвід врегулювання збитків з усіх видів страхування (організація, розрахунок,виплати, залучення аутсорсінгу до врегулювання та т.п.);  приймав участь у судових засіданнях судів  загальної юрисдикції  та господарських судів всіх інстанцій. Займався стягненням заборгованості  за регресними вимогами/позовами, кредитної заборгованності. Перший, на фінансовому ринку застососував в якості забезпечення позову "заборону виїзду за кордон", за пять років до масового  застосування такого засобу банківською системою. Маю безпосереднє відношення до впровадження  в Україні Прямого врегулювання,оскільки приймав участь з цього питання в комітетах  МТСБУ та УФУ.  Найкращий NPS, та найменша збитковість  з исторії  Allianz, СК \ Альянс Украина. Безпосередньо здійснював планування роботи підрозділів, дотримання, вдосконалення та впровадження процесів роботи підрозділу, бюджетування,   Маю досвід проведення переговорів з усіх виникаючих питань.

Досвід роботи

Заступник Генерального Директора
Лип 2016 - Вер 2016 (3 міс)

ТДВ СК Фінексперт
Страхування

Підготував до впровадження бізнеспроцес  з врегулювання збитків.

Здійснював юридичний аналіз програм та договорів страхування. Приймав участь у розробці нових страхових продуктах.

Супроводжував страхові виплати. Участь у судовому захисті компанії з усіх питань,  та стягнення  заборгованості за  регресами. Взаємодія з аджастерами, експертними установами. 

Рекомендації

готовий надати на вимогу

Директор департамента врегулювання збитків
Лис 2009 - Гру 2015 (6 років 2 міс)

Allianz, СК \ Альянс Украина(http://allianz.ua)
від 100 до 250 співробітників Страхування

Організовував та здійснював (в межах повноважень) страхові виплати з усіх видів страхування,  проводив перемовини з питань врегулювання збитків з страхувальниками, брокерами, застрахованими особами їх представниками. Організовував співробітництво з аварійними комісарами, аджастерами та експертними компаніями. Забеспечував виконання планів товариства з регресно-правової роботи. Представляв інтереси Товариства в судах. Приймав  участь  у комітетах УФУ ( юридичні питання та питання врегулювання збитків), МТСБУ (з питань прямого врегулювання), у Експертній групі з питань діяльності МТСБУ.  Організація та забезпечення дотримання бізнеспроцесів з врегулювання збитків, планування бюджетування, мінімізації збитків.

Рекомендації

готовий надати на вимогу

Начальник управління врегулювання збитків
Вер 2008 - Лип 2009 (11 міс)

ЗАТ СК "Еталон"
Страхування

Перевіряв правильність складання страхових актів, розпоряджень на виплату; контролював роботу з обліку страхових справ;підписував складені страхові акти та розпорядження в межах лімітів наданих рішенням Правління компанії; надавав юридичні консультації з приводу врегулювання збитків; погоджував договори з експертними установами, про програмне забезпечення,. Супровід перевірок (виїздних та безвиїздних) контролюючих органів (Фінпослуги, МТСБУ, Споживачі, МВС). Підготовлював пропозиції з питань оптимізації процесу врегулювання збитків; приймав участь у перемовинах з представниками контрагентів,  у комітеті з врегулювання збитків, членство у Тарифному комітеті, підготовка засідань правління, рішень Правління з питань врегулювання збитків, підготовка та участь у розширених засіданнях Правління компанії. Участь та розробка нових страхових продуктів, інструкцій та інших методичних документів, правил та інше. Надавав юридичні консультації підрозділам з питань страхової діяльності, резервування, планування, бюджетування.


Заступник начальника юридичного управління.
Тра 2007 - Вер 2008 (1 рік 5 міс)

ЗАТ СК «Еталон»
Страхування

Здійснював повний супровід регресної роботи, судовий захист. Перевіряв та погоджував відповіді/заперечення на претензії, відмови у виплаті страхового відшкодування, здійснених підрозділом врегулювання збитків, брав участь у визначенні розміру збитку, складання страхових актів; підготовки пропозицій з питань оптимізації процесу врегулювання збитків; участь у перемовинах з представниками контрагентів, участь у комітеті з врегулювання збитків. Надавав консультації підрозділам компанії з питань оподаткування, валютування, ліцензіювання, з питань, що стосуються законодавства про працю, кримінального та цивільного законодавства, візував накази, перевіряв на відповідність типовим положеням компанії та візування цивільно-правових договорів, господарських договорів та довіренностей, підготовка рішень правління, організація навчання представників регіональних підрозділів з питань судового представництва, участь у розробці нових страхових продуктів та удосконалення вже існуючих. Супровід перевірок (виїздних та безвиїздних) контролюючих органів (Фінпослуги, МТСБУ, Споживачі, МВС), отримання актів, підготовка заперечень, організація виконання приписів, оскарження останніх. Участь у справах про порущення Антимонопольного законодавства.  Підготовка відповідей на запити, що стосуються всіх рівнів діяльності компанії.

Рекомендації

готовий надати на вимогу

начальник претензійно-позовного відділу
Лют 2006 - Кві 2007 (1 рік 3 міс)

ЗАТ АСК «Інго-Україна»
Страхування

Рекомендації

готовий надати на вимогу

юрисконсульт
Бер 1999 - Лют 2006 (7 років)

ЗАТ СК «Остра-Київ» (Інго-Україна)
Страхування

Повний супровід регресної роботи.

Участь у врегулюванні збитків (всі види страхування, в.ч. з перестрахування).

Рекомендації

готовий надати на вимогу

Освіта

КДУ ім.Т.Г.Шевченка(Киев)
Рік закінчення 1999

Правознавство, спеціаліст права

Володіння мовами

Англійська- базовий

Курси, тренінги, сертифікати

Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України(Київ)

Рік закінчення 2019

Курси з отримання знань у сфері примусового виконання судових рішень і рішень інших органів відповідно до Порядку допуску до професії приватного виконавця


Стандарт ISO 2001 : 2015(Київ)

Рік закінчення 2017

Семінар за напрямками "Система менеджменту якості" "Внутрішній аудит"


Комерційний директор(Київ)

Рік закінчення 2017

МАУП Курси Комерційного  директора


Учасник відкритого засіданні Комітету з процесуального права на тему «Судова реформа в Україні: перші кроки»(Киев)

Рік закінчення 2015

Додаткова інформація

Особисті якості

Аналітичне мислення, вміння швидко орієнтуватися в ситуації що склалась та самостійно приймати рішення, здатність до швидкого навчання, відповідальність, цілеспрямованість, наполегливість та прагнення професійного зросту.


Водійське посвідчення

Категорія В

Схожі резюме
Заместитель Директора, Директор департам...
Ольга Васильевна, Київ, 45 років

Руководитель подразделения страховых вып...
Светлана, Київ, 47 років

Директор департамента, начальник управле...
Сергей, Київ, 53 роки

Заступник начальника в страхуванні
Алла Миколаївна, Київ, 48 років

Директор / Заместитель директора по корп...
Анонімний пошукач, Київ, 41 рік

Руководитель проектов
Владимир, Київ, 43 роки

Руководитель
Страховщик Руководитель, Київ, 59 років

Директор
Олег Петрович, Київ, 45 років

Директор
Богдан Станиславович, Київ, 44 роки

Заместитель руководителя, аудитор бизнес...
Виталий Геннадьевич, Київ, 49 років
резюме в Києві