Більше резюме та контактна інформація кандидатів
будуть доступні тільки після реєстрації компанії

Зареєструватися
Резюме Директор з маркетингу, керівник відділу маркетингу, бренд менеджер, у Львові - Анонимный соискатель, 35 років | Robota.ua

Анонімний пошукач

працюю, але відкритий для пропозицій

Директор з маркетингу, керівник відділу маркетингу, бренд менеджер,

Львів 35 років  

Зареєструйтеся  або увійдіть , щоб відкрити телефон та email пошукача чи запропонувати вакансію.

Ключова інформація

Вільно володію  усіма операційними системами Windows, MS Office та Internet, AutoCAD, спеціалізоване ПЗ Space Planing та Floor Planing.  Вільно володію МS Excel. 

Досвід роботи

Бренд менеджер
Бер 2019 - по сьогодні (1 рік 2 міс)

Название компании скрыто
Готелі / Ресторани / Розважальні комплекси


Керівник відділу маркетингу
Сер 2016 - Лют 2019 (2 роки 7 міс)

Название компании скрыто
Торгівля роздрібна / Retail

Формування та реалізація маркетингової політики Компанії ( вивчення трендів ринку та впровадження їх), аналіз ринкового середовища та каналів збуту, моніторинг маркетингової діяльності та цін конкурентів, розробка та організація досліджень та ініціатив (визначення портрету покупця, маркетингові дослідження, опитування клієнтів, сегментація та ін..), складання та реалізація маркетингового річного плану, реалізація, аналіз та коригування роботи програми лояльності, розробка фірмового стилю Компанії ( Бренд Бук), аналіз ефективності маркетингової діяльності, у разі необхідності - її коригування, планування та контроль бюджету відділу, робота з командою маркетинг-відділу: підбір, навчання, оцінка. 


Керівник сектору проектування
Кві 2014 - Лип 2016 (2 роки 4 міс)

Название компании скрыто
більше 500 співробітників Торгівля роздрібна / Retail

Розробка та проектування планів магазинів при відкритті нових та при переформатуванні існуючих торгових точок згідно стандартів затверджених Компанією. Своєчасна публікація планів. Внесення коректив в планування магазинів з метою покращення показників ефективності. Співпраця з підрядниками по виготовленню торгівельного обладнання, підписання угод, узгодження кошторисів. Організація та проведення замовлення POS-матеріалів для торгівельного обладнання ( співпраця з постачальниками). Участь в розробці технічного бренд буку Компанії.


Операційний маркетолог
Тра 2013 - Кві 2014 (1 рік)

Название компании скрыто
від 250 до 500 співробітників Готелі / Ресторани / Розважальні комплекси

Розробка планів рекламних заходів, визначення затрат на їх проведення. Керівництво, планування та координація робіт з проведення рекламних кампаній. Здійснення контролю за розробкою та реалізацією договорів і контрактів з рекламування продукції та послуг. Розробка та впровадження системи мерчандайзингу в ресторанах мережі. Розробка оновленого каталогу сувенірної продукції та опрацювання замовлень від франчайзі. Розробка та впровадження системи оцінки місця розташування, конкурентного середовища ресторану, здійснення СВОТ аналізу для кожного ресторану. Розробка та впровадження системи санації ресторану. Системне проведення аналізу ринку громадського харчування. Формування прогнозів та рекомендацій на основі здійсненого аналізу. Постійне забезпечення ресторанів рекламними матеріалами та поліграфією.


Провідний фахівець з розробки схем викладки товару
Сер 2009 - Кві 2013 (3 роки 9 міс)

Название компании скрыто
більше 500 співробітників Торгівля роздрібна / Retail

Забезпечення досягнення економічних показників додаткових надходжень у рамках виконання бюджету додаткових надходжень та показників ефективності використання торгівельних площ, визначених для торгових підрозділів Компанії. Розробка та внесення пропозиції для затвердження директором Департаменту торгівлі стосовно впровадження системи управління товарними категоріями та мерчандайзингу у торгових підрозділах Компанії. Розробка і внесення пропозиції щодо введення або заміни рекламних площ та форм обслуговування клієнтів відповідно до ситуації на ринку послуг. Організація, розробка та впровадження планограм викладки товару в торгових підрозділах Компанії. Участь в переговорах з постачальниками, виробниками продукції стосовно представленості товарів у торгових мережах Компанії. Забезпечення належного обігу інформації між відділом та іншими структурними підрозділами офісу. Участь у розробці проекту по написанні Стандартів мерчандайзингу Компанії. Розробка та затвердження планограм викладки товарів у підрозділах згідно з визначеними у Компанії стандартами. Забезпечення актуальних планограм торговими точками. Розробка та затвердження план-мас та флорпланів торгових залів для забезпечення максимального показника прибутковості квадратного метра магазину.


Фахівець з маркетингу та моніторингу
Січ 2009 - Лип 2009 (7 міс)

Название компании скрыто
Торгівля роздрібна / Retail

Подання рекомендацій іншим відділам на основі аналітичних звітів. Моніторинг конкурентів ( ціна, маркетингова політика). На основі зібраної первинної інформації складання звітів. Написання рекомендацій та побажань по зміні ціни на товарні позиції. Відслідковування активності конкурентів в регіоні. Написання рекомендацій щодо реакції на дії конкурентів.


Фахівець відділу маркетингового планування
Чер 2007 - Січ 2009 (1 рік 8 міс)

Название компании скрыто
більше 500 співробітників Торгівля роздрібна / Retail

Маркетингове дослідження ринку роздрібної торгівлі та конкурентів, частково ведення рекламної політики компанії, маркетингове планування діяльності компанії на наступний рік. Планування програм просування (моніторинг, реклама, стимулювання збуту). Медіапланування. Розробка і проведення BTL-кампаній. Співпраця з рекламними агенціями, радіостанціями та регіональними телеканалами. Часткове бюджетування діяльності компанії в плані маркетингу. Аналітика продаж.

Освіта

Національний університет „Львівська політехніка”(Львів)
Рік закінчення 2007

Економіки і менеджменту, Магістр

Володіння мовами

Українська- рідна
Можу проходити співбесіду на цій мові

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Вільно володію усіма операційними системами Windows, MS Office та Internet, AutoCAD, спеціалізоване ПЗ Space Planing та Floor Planing. Вільно володію МS Excel.


Мета

Працевлаштування та самореалізація
Схожі резюме
Директор з маркетингу та розвитку
Тарас Васильович, Львів, 39 років

Директор по маркетингу
Подкаменная Эдуардовна, Львів, 36 років

Начальник відділу маркетингу, бренд-мене...
Тетяна, Львів, 35 років

Маркетолог, PR-менеджер, керівник відділ...
Марія, Львів, 28 років

Маркетолог
Евгений, Львів, 34 роки

Chief Marketing Officer
Роман, Львів, 23 роки

Директор по маркетингу, руководитель пре...
Алексей Иванович, Львів, 50 років

Директор по маркетингу
Анонімний пошукач, Львів, 37 років

Заступник директора, маркетолог, проект ...
Сов’як Євгенівна, Львів, 36 років

Маркетинг/PR директор
Володимир, Львів, 44 роки
резюме в Львові