loading

4 тижні тому - 18.04.2021

Менеджер по продажам

Красуня, ООО

13000

Адрес: Київ
Контакт: ООО Красуня
Телефон: 380968460891

Потрібні співробітники по посаді Менеджер по роботі з клієнтами

Вимоги: вік від 22 років і старше, вища освіта, незакінчена; наявність комп'ютера / ноутбука, смартфона та благополучного доступу в Інтернет; впевнений користувач ПК: Інтернет, електронна пошта, соц. мережі; самодисципліна, мотивація на роботу та результат, можливість працювати 3-4 години, у зручний для Вас час; щоденний звіт керівнику про об'єм виконаної роботи.

Обовязки оформлення первинної документації за шаблоном, прийом і обробка заявок, їх моніторинг, пошук потенційних клієнтів онлайн, Інтернет просування (прямая і непряма реклама). Досвід роботи в даній сфері не є обов'язковим - надаємо пошагове детальне безкоштовне навчання.

Умови роботи: Робота різноманітна, цікава і проста.Гнучкий графік. Компанія надає: віддадене робоче місце; безкоштовне навчання (відеолекції, вебінари); інструменти та шаблони для ефективної роботи, в тому числі у вигляді корпоративних мобільних пропозицій; постійну підтримку куратора на етапі стажування; корпоративний чат для громадськості з коллегами; дружний і доброзичливий колектив. Деталі при відгуку на вакансію на пошту danilovatetiana@gmail.com або на вайбер/телеграм 0986136047 з поміткою Робота юа

Сподобалася ця вакансія?

Підписатися на схожі вакансії

Отримувати розсилку на нові схожі вакансії

Почніть пошук з розміщення резюме

40% роботодавців шукають співробітників в
базі резюме ще до розміщення вакансії

Зареєструйтеся та розмістіть резюме

Розмістити резюме

Почніть пошук з розміщення резюме

40% роботодавців шукають співробітників
в базі резюме ще до розміщення вакансії

  • Створіть своє резюме на rabota.ua
  • Отримуйте пропозиції від роботодавців