Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
29.04.2021

Начальник служби у справах дітей Новомосковської районної державної адміністрації Дніпропетровської області

7 400 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Новомосковськ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища, ступінь не нижче магістра (спеціаліста)

Досвід роботи на посадах державної служби категорій „Б” чи „В”, або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше одного року

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Здійснює керівництво діяльністю служби, розподіляє обов’язки між працівниками, очолює та контролює їх роботу. Забезпечує виконання покладених на службу завдань щодо реалізації державної політики у сфері дорученій службі.

Здійснює безпосереднє керівництво службою і несе персональну відповідальність за виконання покладених на службу завдань.

Визначає завдання і розподіляє обов’язки між працівниками служби, контролює їх роботу, проводить аналіз результатів роботи і вживає заходів щодо підвищення ефективності роботи служби, професійної кваліфікації працівників служби.

Забезпечує підготовку проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації та інших службових документів з питань, віднесених до компетенції служби. Керує розробкою проектів програм (розділів програм), аналітичних матеріалів, комплексних заходів, пропозицій.

Вживає заходів щодо вдосконалення співпраці з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, міською, селищними, сільськими радами району, правоохоронними органами, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян.

Надає місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності, громадським організаціям, громадянам у межах своєї компетенції практичну, методичну та консультативну допомогу і координує їх зусилля у вирішенні питань соціального захисту дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Забезпечує у межах своєї компетенції контроль за виконанням законодавства щодо соціального захисту дітей, запобігання вчиненню ними правопорушень, дотримання законодавства про працю неповнолітніх на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності.

Контролює роботу щодо усиновлення, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, під опіку (піклування), до інтернатних закладів.

Контролює роботу щодо дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Контролює роботу щодо своєчасного внесення інформації, обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах в Єдиній інформаційно – аналітичній системі «Діти».

Проводить моніторинг діяльності служби, пов’язаної із захистом прав, свобод та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Розробляє і подає на розгляд районної державної адміністрації пропозиції щодо бюджетних асигнувань на реалізацію програм і здійснення заходів соціального захисту дітей.

Проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу у межах своєї компетенції через засоби масової інформації.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7400 грн.,

- надбавка за ранг державного службовця (від 500 до 800 грн);

- надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;

- інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення.

 

Термін подачі заявок: 2021-04-29