Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
29.04.2021

заступник начальника відділу пасажирського транспорту управління пасажирських перевезень Київської обласної державної адміністрації

6 700 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Київ

Кваліфікаційні вимоги

освіта - вища освіта освітнього ступеня не нижче магістра відповідного професійного спрямування;

досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;

володіння державною мовою - вільне.

 

 

Посадові обов'язки

Бере участь відповідно до функціональних завдань відділу, в розробці проектів програм (розділів програм) аналітичних матеріалів, планових показників, комплексних заходів, пропозицій, прогнозів розвитку Київської області у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті.

Організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ з питань пасажирських перевезень на автомобільному транспорті Київської області.

Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів відділу пасажирського транспорту управління пасажирських перевезень Київської обласної державної адміністрації.

У межах повноважень бере участь розроблені маршрутної мережі (міжміських) та приміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Київської області, у тому числі таких, що проходять від населених пунктів Київської області до міста Києва, її вдосконалення та оптимізацію, як самостійно, так і зверненням підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань , а також фізичних осіб – підприємців і громадян, її вдосконалення та оптимізації на підставі техніко-економічних обґрунтувань.

Веде розробку пропозицій, комплексів заходів, які стосуються пасажирських перевезень на автомобільному транспорті Київської області, контролює організацію їх виконання.

Аналізує звернення та готує подання щодо закриття, продовження, збільшення оборотних рейсів, скорочення маршруту, зміни шляху проходження між зупинками, введення та вилучення зупинок та/або зміни графіку руху, часткової зміни шляху прямування автобусів та зміни рухомого складу.

Здійснює функції з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу. паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу, розгляд документів наданих автомобільними перевізниками на продовження строку дії договорів та інших матеріалів.

Здійснює аналіз наданих перевізниками проектів розкладів руху.

Виконує інші доручення безпосереднього керівника з питань, що належать до компетенції відділу.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокове призначення на посаду

 

Умови оплати праці

оплата праці здійснюється відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-05-05