Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
21.04.2021

Завідувач сектору з питань розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації апарату Черкаської районної державної адміністрації

6 100 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Черкаси

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче магістра (у разі коли особа здобула вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2 розділу ХV ’Прикінцеві та перехідні положення’ Закону України ’Про вищу освіту’, така освіта прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра).

Досвід роботи на посадах державної служби категорії “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Вільне володіння державною мовою.

Володіння іноземною мовою не обов’язкове.

 

Вимоги до компетентності

Ефективність координації з іншими:

- здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, представниками інших державних органів;

- уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій;

- здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль.

Управління організацією роботи:

- чітке бачення цілі;

- ефективне управління ресурсами;

- чітке планування реалізації;

- ефективне формування та управління процесами.

Відповідальність:

- усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур;

- усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень;

- здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати.

Знання законодавства у сфері: Закону України “Про звернення громадян”;, Закону України “Про доступ до публічної інформації”; Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”; Закону України “Про місцеві державні адміністрації”; Закону України “Про інформацію”; Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, у засобах масової інформації, затверджена постановою КМУ від 14.04.1997 № 348.

 

Посадові обов'язки

1. Реєстрація усних і письмових звернень громадян, що надходять до райдержадміністрації.

2. Реєстрація звернень громадян, які звертаються на урядову телефонну “гарячу лінію”.

3. Первинний розгляд заяв, пропозицій та скарг громадян, що надійшли до райдержадміністрації поштою та на особистих прийомах.

4. Здійснення контролю за розглядом письмових та усних звернень, надісланих структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, іншим виконавцям; виконанням доручень керівництва райдержадміністрації, що приймаються за пропозиціями, заявами, скаргами, запитами.

5. Забезпечення виконання вимог чинного законодавства щодо доступу до публічної інформації у райдержадміністрації.

6. Надання в установлені законодавством строки письмових відповідей авторам звернень, недопущення неоднозначних, необгрунтованих або неповних відповідей, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам.

7. Створення умов для першочергового розгляду або прийому головою райдержадміністрації громадян пільгової категорії.

8. Належна організація особистого прийому громадян, виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання головою райдержадміністрації, заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації відповідно до затверджених графіків.

9. Підготовка аналітичних, довідково-інформаційних матеріалів (довідки, доповідні записки) про стан розгляду звернень громадян, інформування про факти порушення строків, порядку розгляду звернень громадян керівництва райдержадміністрації.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно зі штатним розписом на 2021 рік – 6100 грн.

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”.

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-04-26